Honda VF 700C custom (1987)

Vlastník romel70
Vloženo 5.5.2023
Aktualizováno 5.5.2023

Krásná, pohodlná a rychlá motorka od Hondy z doby kdy se ještě na materiálech nešetřilo.

Motorka koupena od od Líby

První dojmy - Byla to láska na první pohled, jízda nic moc ale kupoval jsem jí už s tím že ji dám dohromady.

Motorku bych doporučil pro - Magna je ideální pro již zkušenějšího jezdce který umí zkrotit tuhle divokou dámu.

Doplňky na motorce - nosič a kufr na něj, přídavná světla, hefty Kuriakyn, zásuvky pro USB, nová širší řidítka, jiný přední reflektor, jiné zadní blinkry posazené dál, přešitý potah sedla.

Ted po 2 rokách už motorka jede jak má, bohužel se na ní vyřádil: kutil domácí. Vůbec nechápu jak si někdo může hrát s karburátorama tím způsobem že některé díly vymění za díly z jiné motorky!

Brzdy nic moc ale když si na to zvykneš tak se dá ubrzdit, Ovladatelnost je skvělá, těžiště je celkem nízko a vidle jsou posazený tak akorát, Spotřeba cca. 5,5/100 tak to není tak hrozný, Podvozek je tvrdší ale komfortní.

Skvělé je že po městě se dá jet třicítkou i na pátý kvalt, má obrovský rozsah otáček a akceleraci jako bejk, z fleku se dá předjet téměř kdokoliv.

Chtěl jsem univerzální motorku kterou můžu jezdit po městě i na dálnici, tohle Magnička bohatě splnuje.

Cestování je pohodlné i při delších cestách, zrušil jsem sedlo pro batůžka takže se můžu pohodlně rozvalit dozadu a opřít o opěrku na kufru.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 09.05.23 v 12:46 10b.

Stylová, hezká.

PSanec
PSanec napsal 05.05.23 v 13:26 10b.

Pěkně nazdobená Hondička. Přeji jen super km.

vildus
vildus napsal 05.05.23 v 08:55 10b.

Krásná motorka znám ji osobně a jede skvěle, protože mi to vždycky napráská

Máš to za deset bodíků !!

mudshark
mudshark napsal 05.05.23 v 08:52 10b.

Krásná, ještě dolaď do barvy ten kufr