renocar_unor

Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Babun
Vloženo 20.4.2023
Aktualizováno 20.4.2023

Moto pro cestou necestou s dostatečným výkonem i výlety ve dvou

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Vojtek - MotoGO (Benešov) - Kupoval jsem v MOTOGO u pana Vojtka, komunikace byla dobrá.

Triumph Tiger 800 XC: Méně vhodná na cestování ve dvou, jinak také parádní stroj.
Honda VFR 1200X Crosstourer: Příliš těžká a i dražší mašina, ale taky kráska.

První dojmy - Můj již druhý Stromenk, předtím jsem měl ročník 2003 a bl jsem s ním také spokojený, věděl jsem do čeho jdu. Cestovní enduro které se mi prostě líbí, dostatečně silné a spolehlivé a kde není problém valit i s přítelkyní na pár dní pod stan.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro každého kdo nechce jezdit jen kolem komína, kdo chce občas hupnout na polňačku či lesní cestu a pro motorkáře co nechtějí být pořád v servisu s nějakou závadou.

Doplňky na motorce - Padací rám, vyhřívané rukojeti, abs a docela pohledné originální kufry.

Je to univerzální mašina, okrsky i dálnice zvládá bravurně, do terénu je příliš těžká ale tam hodně záleží na obutí a jezdci.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 23.01.24 v 15:36 10b.

Clint.
Clint. napsal 27.04.23 v 03:33 10b.

Skvělá mašina to je, TOPka

horak.r72
horak.r72 napsal 20.04.23 v 19:49 10b.

Když ji miluješ, tak není co řešit . Ať slouží stejně dobře, nebo líp než Tvůj první Stromek. Tak užívej jízdu i zážitky a hlavně vždycky kolama dolů . R.