Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 28.3.2023
Aktualizováno 22.3.2024

Nedobrzděné jaro

Vloženo: 25.04.2023, Uskutečněno: 25.04.2023, Stav tachometru: 27500 km, Zhlédnuto: 44x

Na tento deník pyšný nebudu, nicméně stalo se. Jak je u mě zvykem, nemám žádnou mimo sezónu nebo sezónu, jezdím každý rok/ celý rok, mezi vločky sněhu, mezi kapky deště, na vodě jak doma. Přesto všechno si takhle jedu za kamarádem, se kterým máme spich na jistém místě, místy sucho, místy jarní nástrahy. Přijíždím k semaforu (omezení z důvodu opravy komunikace/ zúžení do jednoho pruhu) z dálky vidím předemnou jedoucí auto na zelenou do zúžení, když tu z čista jasna jsem moc blízko a ono auto stojí a já se ocitám na brzdách, cvakající ABS na obou kolech a bez šance na štěrku střílím do zadního nárazníku asi v 30km/h?!?!?!? Jakto taková chyba kurwa!?!?!? Z onoho vozu vylézá ožralý jedinec a špekuluje o škodách na svém zlatíčku, po krátké a klidné domluvě se dohodneme, že nic řešit nebudeme, páč když jsem na upozornění o poškození senzoru, reagoval OK TAK TO SEPÍŠEME, se onen jedinec rozhlédl po okolí a přehrávajíc si myšlenku dlouheho zdržení a tím vystaven připadné hlidce PČR se spakoval a zmizel, jak kdyby šlápl na zmizík. V posledních vteřinách jsem ucítil jeho svěží dech a spatřil jeho vyrovnanou chůzi a pochopil, proč je senzor najednou tu tam. V tu chvíli jsem na motorce nezpozoroval jedinou škodu. Každopádně Já viník, Já smutný, Já zklamaný mým pochybením, Já idiot!!! Se smíšenými pocity dojel na místo spichu, pořád dokola si přehrávající celou situaci a nedokážu pořád pochopit, jak jsem se toho mohl dopustit. Na místě( asi 15 km) jsem zjistil, že mi začal chcát tlumič….. AKURWAAAA, přeci jen škoda bude. Dojel jsem opatrně domu a hned se dal do rozebírání a telefonovaní mému dvornímu mechanikovi s prosíkem o opravu. Ta se nakonec obešla bez výměny trubek, jedna lehce házela a jelikož mám za dobrého kamaráda motoboha, nakoplou trubku dokázal narovnat, byla opravdu jen lehce, jinak bych měl smolíka i přes motoboha. Takže si můžu odškrtnout servis tlumičů a taky, že se mi náhody a štastný konce nehodlají vyhýbat do spitomnění a zase pěkně čumák do předu a oči na stopkách!!! Od servisu podvozku najeto 600 km a jsem zase pěkně opatrný (snažím se) tak kolama dolu dětska………

Mann (1514) napsal 29.04.2023 v 16:04

Zaplať Pán Bůh, že se dohromady nic nestalo Soustředěnost by měla být maximální. I pro mě je to po přečtení takovým malým zdviženým ukazováčkem, poněvadž se taky občas nechám rozptylovat okolím

Clint. 02.05.2023 v 16:29

Presne tak, ukazovák je ted vztyčený, myslím, že ona nepozornost v tomto případě byl jeden pohled do zrcátka nebo na tachometr v nevhodny okamzik, zúžení bylo v ulici mezi domy, takže asi tak, jinak si to neumim vysvětlit

zeke11 (138) napsal 25.04.2023 v 19:59

Až mi zatrnulo.... No hlavně že ty jsi celý....

Clint. 25.04.2023 v 20:33

Ted uz je cely i stromek, ale mrzi to, a dekuji

elvis78 (133) napsal 25.04.2023 v 16:14

jaj!
stalo se. Dobře to dopadlo. Stromek je krásnej, furt

Clint. 25.04.2023 v 20:32

Diky, nastesti jsem ho nezdeformoval

Clint. (77) napsal 25.04.2023 v 14:26

Kawalumpik: tož hamuju strycu

2 reakce

Clint. 25.04.2023 v 20:32

To tak bývá, taky jsem synkovi pred par dny dával rady o bezpecne vzdalenosti, ted mi pogratuloval a přivítal me v klubu

Kawalumpik (11) napsal 25.04.2023 v 08:43

Synku si mladý, tož hamuj. Strýc z moravy.

• Soukromá letecká sbírka Libořezy

Během celého roku si ukládám v mapách místa, které mě někdy, nějak zaujali, ať už, že jsem si po mapě jen tak hledal cíle pro někdy, nebo jsem o něčem slyšel, viděl, četl a pro později si ukládám tyto cíle do map a pak,

Vloženo: 15.04.2024
    Uskutečněno: 15.04.2024
  • Řetězovka D.I.D

Nevím, kolik měla řetězová sada najeto předemnou, ale já s ní najel 29tis km. Tak proběhla výměna z důvodu nerovnorměrného vytahání. Myslím, že s D.I.D neudělám chybu :-DD https://youtu.be/g6vGxqK8Qnk?si=BPWcC1SIzlO

Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 12.04.2024
  • Nové bačkůrky

Došlo na výměnu bačkůrek…..Michelin anakee adventure, přední dala dvě zadní a na na hrbu 17tis je moc pěkné. Nevím proč, ale zadní dala jen 7tis, tak uvidíme, co zvládnou teď….. :-D https://youtu.be/knJE1FBTeaA?si=mi

Vloženo: 25.03.2024
    Uskutečněno: 25.03.2024