Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 28.3.2023
Aktualizováno 22.3.2024

Vloženo: 02.04.2023, Uskutečněno: 02.04.2023, Stav tachometru: 26590 km, Zhlédnuto: 37x

Dodělání servisu- hned po přivezení stromka jsem vyměnil olej a olejový filtr, vzducháč a svíce jsem si objednal u Suzuki, tak jsem se měl aspoň čas soustředit, že si ho udělám sám. Zatím jsem nastudoval, co všechno musí dolu a dneska jsem se do toho pustil, žádná trága, jde to celkem dobře, až na přední svíci, která je za chladičem, to je trochu pakec, jinak plasty na pár šroubech, nádrž dolu, (příště netankovat ), nic strašnýho. Ještě k tomu vzducháči, co to bylo za hovado, že to tam nechal tak dlouho!!! Nechápu, jsem rád, že to je teď všechno nové a budu vědět, jak dlouho to tam je. A jak se výrazně změnil zvuk dětska, to je něco teda. Tak pak ještě někdy vyleju chladičku a brzdovku a bude jako nová

Clint. (77) napsal 24.04.2023 v 23:52

horak.r72 presne tak, zazitky jen moje , kdyz ji milujes, neni co resit

horak.r72 (1) napsal 19.04.2023 v 21:46

Jojo, není nad to udělat si romantickou chvilku (nebo odpoledne, nebo celý víkend) se svojí motorkou a udělat si na ní servis jak za mlada... . Máš pravdu, že všechno sundat je brnkačka . Sem tam něco plastového ulomíš... ale co, když se kácí les, tak lítají třísky . Potěšilo mně, že jsi měl stejný problém s přední svíčkou ... a to jsou ty zážitky, která Ti nikdo nevezme . R

Clint. (77) napsal 03.04.2023 v 19:26

Zeke11 no snad ne, vrčí to

zeke11 (138) napsal 03.04.2023 v 19:18

Koukám že padlo víc Plzně než oleje do motoru, pomalu... Jen doufám že jsi si to na konci už nepletl co kam nalít...

• Soukromá letecká sbírka Libořezy

Během celého roku si ukládám v mapách místa, které mě někdy, nějak zaujali, ať už, že jsem si po mapě jen tak hledal cíle pro někdy, nebo jsem o něčem slyšel, viděl, četl a pro později si ukládám tyto cíle do map a pak,

Vloženo: 15.04.2024
    Uskutečněno: 15.04.2024
  • Řetězovka D.I.D

Nevím, kolik měla řetězová sada najeto předemnou, ale já s ní najel 29tis km. Tak proběhla výměna z důvodu nerovnorměrného vytahání. Myslím, že s D.I.D neudělám chybu :-DD https://youtu.be/g6vGxqK8Qnk?si=BPWcC1SIzlO

Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 12.04.2024
  • Nové bačkůrky

Došlo na výměnu bačkůrek…..Michelin anakee adventure, přední dala dvě zadní a na na hrbu 17tis je moc pěkné. Nevím proč, ale zadní dala jen 7tis, tak uvidíme, co zvládnou teď….. :-D https://youtu.be/knJE1FBTeaA?si=mi

Vloženo: 25.03.2024
    Uskutečněno: 25.03.2024