CFMOTO 450SR (2023)

Vlastník libac22
Vloženo 12.3.2023
Aktualizováno 24.3.2024

Vždycky jsem měl radši menší kubatury protože prostě ta hravost a ovladatelnost je u nich nepřekonatelná a u tohohle mrštnýho SRka to platí dvojnásob

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BARTH (Pardubice)

První dojmy - Váha je sakra znát ... 168kg suchá váha a s náplněmi 179kg je jak nic a s výkonem " pětikila " je to fakt super . Motorka se mě líbila , ale co mě k ní dokopalo byl zvuk ( porno ) Ted jsem tam dal jiné a lehčí svody + koncovku a zážitek z jízdy se ještě zvýšil , ten zvuk je prostě boží .

Motorku bych doporučil pro - Je to hravá mrcha s muší váhou , tak že to je motorka pro sportovně založené jedince co chtějí tahat a tahat za heft

Doplňky na motorce - Kryt sedla spolujezdce , tankpad , rolny na kyvku , CNC záslepky rámu , karbonový kryt nádrže a zapalování , USB nabíječka , Brake Light pro , ochranné sklo na TFT displej , lehčí sport. svody , homologovaný lauf Arrow , ocelový držák SPZ , karbonové opěrky nohy , karbonový přední a zadní blatník .

Hbitá lehko ovladatelná s nej zvukem v této kubatuře díky klikovce s přesazenými ojničními čepy o 270°
+ kované písty a vysokootáčkový charakter motoru mě prostě nedalo jí nevyzkoušet .

Sedlo pro spolujezdce je jak beton , ve dvou na tom neplánuji jezdit jen informuji o nedostatku ostatní ...
TFT displej je dobře čitelný i za slunce , dva grafické vzhledy a spoustu vychytávek .
Přední Brzda nad očekávání dobrá a naddimenzovaná a zadek klasika .

Do zatáček padá sama a překlápění z pravé na levou jí vůbec nutit nemusím a i v rychlejších průjezdech z ní cejtím jistotu , ach ... to jsem potřeboval k životu .

Potvrdilo se mě že to bude hodná holka na hodně srandy , nechá mě zajít hodně daleko a snáší toho hodně i na tvrdo . Ano mluvím o SRku ...

Spotřeba při svižnější jízdě 5.5 L/100km

Isaac
Isaac napsal 28.01.24 v 17:07

Nice

Mlchal
Mlchal napsal 08.01.24 v 19:36

ahoj, odkud jsi koupil tu usb nabiječku? jak ti slo vyndat ten první kryt? slo to težce?

Hooorus
Hooorus napsal 02.11.23 v 11:01 10b.

Parada...me teda na malorazce pripadaji ty pritlacne kridelka stejne logicke jako zadni spoiler na oktavce 1,9TDI, ale vypada to paradne
Hodne spokojenych KM preju

callowsick
callowsick napsal 01.07.23 v 20:24 10b.

Super

zain1
zain1 napsal 03.06.23 v 18:09 10b.

Zajímavá masinka