Honda VT 600 Shadow custom (2001)

Vlastník Pišta2509
Vloženo 11.3.2023
Aktualizováno 11.3.2023

Mašinu jsem dostal od ženy k 50.tinám. Shadow se mi hodně líbila již předtím a žena mi tím splnila sen. Fakt, že jsem v 50.ti dodělával Áčko. Mám ji už čtvrtým rokem a je super.

Motorka koupena od jiný prodejce

První dojmy - Sedla mě hned od počátku, když jsem trénoval do autoškoly. Mám nekonfekční postavu, tak že i Fazer 600 je na mě vysoká motorka, že balancuju na špičkách, takže mě vyhovuje nízký posez. Choppery se mě vždycky líbily a snad jsem si ani nikdy nepředstavil, že bych jel na něčem jiném, takže první jízda byl pro mě obrovský zážitek.

Motorku bych doporučil pro - Pro srdcaře, kterým se tyto stroje líbí, pro začínající muže i ženy, protože je poměrně lehká, jen 200 kilo oproti větším cruiserům.

Doplňky na motorce -
Jak jsem psal, vyšší řidítka, prodloužené vidle nástavci, padáky, boční brašny, rolka, jiná zrcátka, stavitelné páčky, upravené sedlo, jiné světlo, výfuk Leo Vince, přibudou nové blinkry, přepákování a sání.

Mašina je pohodlná, dobře se ovládá. Někdo říká, že brzdy jsou slabší, výkon nedostačující apod. Dle mého názoru, že pro začátečnka a pro nenáročného jezdce je zcela vyhovující, v pohodě na ni jezdíme ve dvou i s plnou bagáží. Na druhou stranu to nemám s čím porovnávat, takže můj názor nemusí být úplně objektívní. Mám na ní odjeto cca 15000 km, zatím bez závad, krom běžné údržby, spotřeba cca 4,5 litru, servis si dělám sám. Na motorce jsem provedl pár úprav, které jdou kdykoliv vrátit do původního. Prodloužené vidlice pomocí nástavců, úprava sedla pro baťůžka na širší a pohodlnější, vyšší řidítka, stavitelné páčky, zrcátka z HD, budou následovat Leo Vince výfuky(už je jen namontovat) a přepáčko (ve výrobě). Ještě chci dát jiné menší blinkry ve tvaru kulky a úprava sání.
Když člověk nepotřebuje valit 150 km/h, a stačí mu kadlat 80-90 na pohodu, stejně už začíná nepříjemně foukat, tak je to na pohodu. Ono stejně v otevřené helmě se ani víc delší dobu nedá. A když dostanete ve 120ti nějakým broukem do frňáku, tak je to prda obrovská. Je to prostě chopper. Máme za sebou několik cest okolo 300 km, chce to vícekrát zastavit, aby se člověk protáhnul a odpočinul.Mašina je pohodlná, dobře se ovládá.

Kafi
Kafi napsal 18.03.23 v 14:07

Hezka mas nekde prosim odkaz nebo fotku na ty nastavce na prodlouzeni predni vidlice?:)

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 14.03.23 v 12:14 10b.

hezký kousek .
Ať slouží do roztrhání gum .

PSanec
PSanec napsal 12.03.23 v 07:40 10b.

Hrzkej řopřík od Honda, drátěná kola mu sluší.Jen pohodové km.