BMW F 750 GS (2023)

Vlastník Sharkcom
Vloženo 2.3.2023
Aktualizováno 2.3.2023

GS pro menší lidi. Pro mne s výškou 165cm snížený podvozek i sedlo.

Motorka koupena od FIRMA:Dycom Group (Jenišov) - Karel Havlíček se srdcař a je to na prodeji znát. Musím říct, že jsem zatím lepší chování u nikoho nezažil.

Triumph Tiger Sport 660: Horší dostupnost servisu ( pro mne )

První dojmy - Pro mne je to kus motorky, ale vstřícně vysoké. Horší manipulace na místě, ale jak se rozjedu, je vše v pořádku. Má to dokonce nižší sedlo jak skútr, z kterého jsem přesedlal. Takže jistota tam je. O jízdních vlastnostech zatím moc referovat nebudu. Začínám, ale na první dobrou je to vstřícné a příjemně hladké na ovládání. Na to že to má euro 5 i zvuk pod plynem překvapil.

Doplňky na motorce - Kufr vario

Recenzi mohu napsat až budu mít motorku ,,najetou,, Nicméně preciznost zpracování je úžasná. Jsem technického zaměření, ale svary jsou pro mě až nepochopitelně dokonalý. Lak naprosto precizní, povrchy plastů dokonalé, žádné otřepy či známka nelícujících plastů. Sedlo alespoň pro mne pohodlné, ač snížené. Asi mám pro něj dobře tvarovanou prdel S tlumičem řízení je jízda taková uhlazená. Dál se uvidí, až po delším soužití s motorkou. Důvod koupě byl požadavek na pohodlnou motorku pro cestování zvládnutelnou s mým vzrůstem.

Makiška
Makiška napsal 05.01.24 v 07:38

Ahoj,

jo pěkný Bávo

TomasNBK
TomasNBK napsal 27.08.23 v 22:55 10b.

Ať to jezdí

JaryOne
JaryOne napsal 08.03.23 v 07:24 10b.

Podle fotky jsem poznal Báwo Jenišov. Mohu potvrdit, že pánové prodejci jsou super. Sám čekám na RT ve stejné hračkárně. Tvé GSko je dobrá volba. Univerzální moto se kterou se nemusíš bát sjet z asfaltu (u RT nehrozí ) a bude díky nižší váze proti "dospělému" GS snadno ovladatelnejší. Přeju mraky šťastných kilometrů.

Ronislav
Ronislav napsal 03.03.23 v 09:05 10b.

Ahoj, výborný stroj pro klidnější motorkáře, a moto cestovatele. Určitě budeš spokojen. Přeji krásnou sezónu.

31081
31081 napsal 03.03.23 v 08:35 10b.