KTM 690 Enduro R (2022)

Vlastník david70
Vloženo 19.1.2023
Aktualizováno 22.1.2023

Po všech těch "víceválcích" je tohle hodně jiný.

Motorka koupena od FIRMA:Flash team (Mladá Boleslav I)

První dojmy - Je to rozhodnutí ke kterému musí člověk dojít. Musíš vědět co chceš, ale hlavně musíš vědět co nechceš. Je to styl, je to výzva, je to dobrodružství. Relativně lehká, mrštná motorka, které nechybí rychlost ani hravost. Dálnice jsou pro jiné stroje, stejně jako jízda ve dvou, ale všude jinde je jako doma. Je to zábava když z asfaltu můžeš sjet na louku a pokračovat lesem po cestičkách, planinách a poznávat krajinu z druhé strany nežli je asfalt. Rád cestuji a nebyl jsem si jistý delší trasou, ale obavy se rozplynuly po pár jízdách. Je to jiny, komfort je relativní pojem a pro mě má cenu zábavy a možnosti volby. Když mám den tak nejsem schopen vůbec z toho slézt a po okreskách a vedlejších uličkách zkrácených přes louky jsem ujel od rána do pozdního večera 1000km a pořád mě to bavilo. Není to pro všechny, ani já bych do toho dříve nešel. BMW bylo super, jenže jsem si tam připadal moc chráněnej a schovanej a hlavně nějak daleko od všeho kolem. Taky ten off byl spíš o překonávání nežli užívání si. A to na týhle oránžádě prostě vnímáš jinak...

Proč jste si vybral tento stroj? Prostě jsem ho chtěl.
Technika je super, jede, skáče, lehce jde zvednout, brzdí a svítí.
Cestování je o tom jak to pojmeš. Ona zvládne vše co zvládneš ty.
Je lehká, mrštná a pro mě i krásná.
Zavazadla od Enduristanu pasujou úplně super bez jakýchkoli úprav a zbytečných konstrukcí.

Mann
Mann napsal 20.04.23 v 21:43 10b.

Fandím nejen tomuto typu motorek ale také lidem, kteří mají ve svých cestách jasno

pizda
pizda napsal 12.04.23 v 13:34 10b.

Fandím jednovalcom

vapenna
vapenna napsal 20.01.23 v 15:43

Ať dobře slouží , 1000km je dost , ale asi to jde , mě bolí prdel po dvou hodinách , ale dá se zvyknout ,lepší jak dvě hodiny na kole, to je pak sedlo na motorce luxus

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 20.01.23 v 14:14 1b.

Sorry, ale po loukach se legalne nejezdi, ze. Nelze tedy bohuzel jinak nez za jedna.

Simitom
Simitom napsal 19.01.23 v 21:54 10b.

Chápu tvoje nadšeni, ale těch 1000 km mělo asi být 100, ne? Plánuju na tom delší dovolenou a zatím se toho pořad docela děsím