BMW R 1150 GS Adventure (2004)

Vlastník midimaster
Vloženo 7.1.2023
Aktualizováno 7.1.2023

Moje první boxeří BMW. Na které jsem se dlouho chystal a šetřil.

První dojmy - První dojem, je oravdu velká a těžká. Ale když se rozjede tak se tyto nevýhody ztratí.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná pro vyšší a mohutnější motorkáře a taky pro ty co mají rádi boxery.

Doplňky na motorce - Řídící jednotka bbpower. Výfuk Zach s Y svodem. Padací rám originál od BMW. Přídavná dálková světla. Vyhřívané originál hefty.

Mám tohoto advíka už delší dobu, tak jsem se rozhodl ho doplnit do mého seznamu strojů. Boxer se mi vždy líbil a tak jsem si ho před lety pořídil a je to dodnes moje nejmohutnější a nejhmotnější stroj co používám. Někomu boxer nevyhovuje, ale já jsem rád, že patřím do boxeří skupiny - těch kterým to po pokousání od boxera zůstalo v krvi a už bez nich nemůže být.
Jízda na advíkovi je pro mě příjemná i na delší trasy, při své váze zvládá i šotolinky. Jediné co je třeba natrénovat je manipulace na místě a při parkování. Výborný je podvozek, krásně žehlí nerovnosti na našich silnicích. Brzdy jsou hodně ostré, ale dobře dávkovatelné, moto má i pancéřové hadičky. Spotřeba stálá okolo čtyř litrů, i když jsem za to tahal. Po nějaké době jsem zjistil, že je vybavená řídící jednotkou od firmy BBPOWER což přidalo nějaké další koně. Dále motorka má Y svod s výfukem Zach a spoustou dalších vylepšení.

PolarBearOne
PolarBearOne napsal 05.12.23 v 13:35 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 14.01.23 v 05:58 10b.

parádní GS. Hned bych se svezl

dragsterrr
dragsterrr napsal 09.01.23 v 11:35 10b.

Vyzera zachovalo

pali3x
pali3x napsal 08.01.23 v 17:11 10b.

Motorka v super stave
Človek by neveril, že tak ťažká motorka s objemom 1150 ccm môže jazdiť za 4 litre. Ale čítal som to už viac krát a aj počul od kamaráta, ktorý má novšie BMW GS -1200 ccm .
Tak hlavne nech je spoľahlivá a zažijete spolu iba pekné chvíle kolesami dole a všetky šťastné návraty domov

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 08.01.23 v 00:29 10b.

Ja jsem si pri prvnim pohledu na obrazek rikal, ze tuhle motorku znam