Aprilia Tuareg 660 (2022)

Vlastník PaDv
Vloženo 16.11.2022
Aktualizováno 16.11.2022

Vloženo: 21.09.2023, Uskutečněno: 27.07.2023, Stav tachometru: 5300 km, Zhlédnuto: 41x, Firma: FIRMA:Motocentrum BARTH (Pardubice)

Další výlet byl spojením příjemného s užitečným. Cesta do Pardubic měla cíl v Motocentru BARTH. Tam jsem motorku koupil a po roce a nájezdu 5300 km jel na servisní prohlídku.
Nechtěl jsem jet po silnici 43 a potom 35 přes Svitavy a Litomyšl, nechtělo se mně přetlačovat se s kamiony. Tak jsem jel přes Vysočinu - přes Olešnici do Jimramova, dál přes Svratku, Luže a Sezemice na kraj Pardubic. Cesta krásná, počasí pěkné, malý provoz, nádhera..., 137 km.
V BARTHu jsem byl na prohlídku objednán na 13:00, vše bylo v klidu a podle plánu. Servis proveden, závady žádné, jen malé zdržení na závěr - nějakou dobu jim nejel informační systém.
Dobu, kdy se starali o moji motorku, jsem využil k prohlídce Pardubic. Našlapal jsem 7,5 km, trasu a pár fotek přikládám. Pardubice jsou krásné a už teď se těším na příští rok.
Pozdě odpoledne jsem se vydal domů - trasa Nové Hrady, Polička, Bystré, Kunštát, Rájec-Jestřebí, Veselice. Zase hezká cesta, provoz přiměřený, 129 km.
Spokojenost s celým dnem - motorka bez závad, 266 km, k tomu hezká prohlídka Pardubic. Co víc si přát??

elvis78 (136) napsal 08.10.2023 v 14:00

pěkný
tuhle jsem to projel na kole z Ústí nad Orlicí, kolem automatických mlýnů, tam jsou uličky jak v Kutné hoře když bys přešel most u těch mlýnů, je tam i na souši výletní loď jako hospoda

Milan1963 (275) napsal 23.09.2023 v 17:39

Motokatynka (2) napsal 22.09.2023 v 11:02

Jsem z HK, ale musím připustit, že ten Perníkov má něco do sebe... Ale že mám moto taky z Pardubic, raději nikde nezdůrazňuji...

• Třemi státy

Pravděpodobně poslední letošní větší vyjížďka musí stát za to. Chci si připomenout místa, která mám rád a kam se s Naďulkou (=manželkou) aspoň jednou za rok podíváme. Start je ráno v devět, je celkem teplo (na 14. říjen

Vloženo: 14.10.2023
    Uskutečněno: 14.10.2023
  • Karlov, Jeseníky

Předpověď ideální, tak zase příležitost spojit příjemné s příjemným. To znamená motorku a pěšky po Jeseníkách. Cíl je jasný - chci se zase po nějaké době podívat do Karlova a projít se po hřebenech. Start ráno a cesta d

Vloženo: 07.10.2023
    Uskutečněno: 07.09.2023
  • Tři dny na motorce

Výlet byl naplánovaný, jeli jsme ve čtyřech na třech motorkách. Michal s Klárkou (dcerkou), Marek a já. Michal s Markem oba na Ducati Multistrada 1200, já na Tuaregu 660. Takže je jasné, že jsem na ně musel občas čekat..

Vloženo: 25.09.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023