Honda NC 750X (2021)

Vlastník Hawkehi
Vloženo 15.11.2022
Aktualizováno 3.4.2023

Praktická, všestranná motorka do práce, na nákup, výlet i dovolenou.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard

První dojmy - Prvních cca 150 km cestou domu z motosalonu a hned jsme si začali rozumět. Bylo nutné si trochu zvyknout na citlivost plynu, ale pár desítek km a šlo to.

Doplňky na motorce - Sezónu 2023 jsem začal s těmito doplňky:
1) vyšší plexi - určitě doporučuji, jízda je příjemnější
2) USB nabíječka
3) přídavné brzdové světlo pod plotnu kufru
4) prodloužení předního i zadního blatníku
+ pár okrasných krytek apd.
Jeden takový poznatek - pokud si budete dávat podobný hliníkový uzávěr ke kontrole a dolévání oleje. Originální je včetně měrky hladiny oleje ! Abych o měrku nepřišel, provedl jsem si menší úpravu viz fotogalerie.

Zatím mám najeto něco málo přes 2000km. Bohužel kupoval jsem ji teprve nedávno, kdy už pomalu začala zima, takže na nějaké další poznatky musím počkat na další sezónu. Určitě pořídím vyšší plexi, držák navigace a USB nabíječku. Trochu mi chybí bezklíčkové zamykání, na to se celkem rychle zvykne a pak to chybí :(

3/2023 - prvních letošních jarních 200 km jsem právě absolvoval, takže už se těším na sbíraní dalších.
Co mi chybí: jak už jsem zmiňoval určitě je to bezklíčkové zamykání. To neustálé vytahování klíče ze zapalování jen proto abych odemknul schránku a pak zas startoval je dost otravné. Mám už nějaký plán na předělání schránky na tlačítko s el. zámkem, pokud se zadaří dám se určitě info. Další věcí, která chybí je teploměr, taková prkotina by se na displej jistě vešla.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 06.04.23 v 09:38 10b.

Ať ti slouží.

speroure
speroure napsal 05.01.23 v 18:05 10b.

Je to fakt fajn motorka, Mnoho spokojených km

33.petr
33.petr napsal 22.11.22 v 10:40 10b.

Moje volba pro morkářský důchod..

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.11.22 v 09:40 10b.

super

Pupi04
Pupi04 napsal 15.11.22 v 12:48 10b.

Dobrá volba
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu