Rewaco RF1 GT (2019)

Vlastník Dfrost
Vloženo 18.10.2022
Aktualizováno 23.5.2023

Rewaco RF2 GT Turbo Touring, XL verze, prodloužená oproti standardní verzi RF2, motor 1,5 Mitsubishi, automat Punch Power Train, rok 2019, barva Black Panther.

První dojmy - Oproti předchozímu triku je zde o dost více místa pro řidiče, kapotáže pomáhají proti přímému náporu vzduchu při jízdě, automat řadí téměř neznatelně, skoro to připadá, že nemá rychlosti, ale jen jednu, motor jede jak střelený, naprosto skvělá jízda, zvuk, pocit a zážitek.

Motorku bych doporučil pro - Pro větší postavy, aby jsi dobře dosáhl na řidítka a nemusel sedět bez opory opěradla. Malé postavy se na verzi XL budou trápit, doporučení minimálně 180 cm výška postavy.

Doplňky na motorce - Vše co se na trike dá v továrně dát včetně vyhřívaných sedadel.

Na předchozím triku jsem si vyzkoušel, jak se na něm obecně jezdí. Přiznávám, že mě to hodně chytlo a začal jsem pokukovat po něčem jiném a zalíbil se mi model Touring. Volba byla jasná a hledání začalo. Objevil jsem jeden kus v "D" za slušné peníze, s 200 Km nájezdu od soukromého prodejce, tudíž jsem neváhal a přivezl trike domů. Hned po první jízdě mě to ohromilo, výkon, síla, pohodlí, vše co na triku je. Tento konkrétní kus byl konfigurován na zakázku, takže má maximální výbavu, co v té době byla. Speciál kola, R edition brzdy, ABS, hudba, prodloužený rám apod. Ovladatelnost stroje je stejná, jako u předchozí verzde, jen asi vzhledem k délce trochu pohodlnější, co je problém je ještě menší poloměr otáčení než u krátké verze a model GT má karoserii v kuse a nelze se jen tak lehce jako u verze ST dostat k motoru. K filtrům, chladící kapalině a nalévacímu hrdlu oleje se dostaneš bez demontáže kastle. Motor má 177 HP výkon, což je dost a automat to žene skvěle do otáček, aby se dalo dobře předjíždět nebo vypadnout z křižovatky a nesmrdět tam do teď. Jízda je skvělá jak po okreskách, tak i na dálnicích, tempomat pomáhá a ty si můžeš užít krajinu, výhledy a jízdu. Je to skvělá volba. Výborný trike na dlouhé trasy, ale ani komínovka tě neomrzí a lidi mávají :)

DeaDDream napsal 22.10.22 v 07:14

DeaDDream
DeaDDream napsal 22.10.22 v 07:14 10b.

DeaDDream napsal 22.10.22 v 07:13

zaujimavy stroj

Dfrost
Dfrost napsal 18.10.22 v 17:16

Díky

Guga
Guga napsal 18.10.22 v 16:37 10b.

Krásný kousek