Yamaha Tenere 700 (2020)

Vloženo 6.10.2022
Aktualizováno 21.6.2023

Gran Canaria 2023

Vloženo: 17.04.2024, Uskutečněno: 10.03.2023, Zhlédnuto: 100x

Tady je video z naší loňské krátké zimní moto dovolené na ostrov Gran Canaria, kde jsme si půjčili motorky a ostrov si důkladně projeli.
Nevím, jestli se záznam vztahuje přímo k Tenerce, ale rozhodně mi dává větší smysl vložit video do deníku, než do sekce cestopisy. A pochlubit se přeci musím jak tam bylo krásně
Letos jsme vyrazili opět, na Tenerife. Byla to taky paráda, hlavně ten pocit vyrazit v zimě někam, kde je krásné počasí a dá se tam pojezdit. Samozřejmě bez dětí, takže v klidu. Video bude někdy v zimě, protože jak je venku hezky a dlouho světlo, vůbec mě nebaví trávit čas u PC a čumět do toho. Natáčí se v létě, stříhá se přes zimu

ieiou (9) napsal 17.04.2024 v 13:26

Super trip a tip a video

• nová sedačka

Žádná motorka není ideální. Nejinak je tomu v případě Yamahy Tenere 700. Všichni si vesměs stěžují na podvozek a houfně ho předělávají. Mně proti předchozímu BMW F800GS nepřijde o nic horší, možná právě naopak. Jasně, že

Vloženo: 02.04.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024
  • Silniční vyjížďka.

Chtěl jsem si natočit své oblíbené zatáčky a ukázat, že na Tenerce může být zábava i když se jede jen po silnici. Nakonec jsem jel úplně jinam, než jsem původně rozmýšlel, do toho navíc konec jízdy poznamenala nepřízeň p

Vloženo: 24.10.2023
    Uskutečněno: 26.08.2023
  • 4 motorky během týdne

Po týdnu stráveném s rodinou u moře (3 ženské) to chtělo nějaké odreagování :-D Jawa 250/590 Sport Venku hic jako kráva, člověk unavený a má chuť se svézt na něčem na pohodu. Na to je Jawka ideální. Je to malý, l

Vloženo: 27.08.2023
    Uskutečněno: 26.08.2023