Suzuki DL 650 V-Strom (2019)

Vlastník Ondra640
Vloženo 4.10.2022
Aktualizováno 26.3.2023

Vybíral jsem až jsem vybral...

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Triumph Tiger Sport 660: Nebyly skladem
Kawasaki Versys 650: Neprojel jsem se na ní :)

První dojmy - Na bráchově Stromu uz jsem nějakej ten kilák najel. A tak jsem si novější model koupil. Dobrý no. Motorka... jede, brzdí, zatáčí. Dobrá cena, slušná výbava. Stav hezký.

Doplňky na motorce - Doplňky které na moto byly:
Padací rám orig., hlavní stojan orig., kryty rukou orig., kryt motoru orig., boční kufry orig., podpěry nosiče, vysoké GIVI plexi

Doplňky které jsem dodělal:
LED blinkry orig., vyhřívané hefty orig., stavitelné stupačky SW-Motech EVO, botka bočáku SW-Motech, hliníkový top kufr Alu-Milanek

Za svůj motorkářský život už jsem se se stroji něco natrápil. Postupnou evolucí jsem se od Babetty 210, Jawu 50/21 později předělanou na 20, Čezetu 125/476 předělanou na 175 kterou jsem převrtal na 215, Jawu 350/640 se kterou jsem vyhrál první místo na SocialistikDragster, Yamahu MT-03, dvě MT-01, Yamahu XS400 DOHC a Cagivu GranCanyon 900 jem se dopracoval k Suzuki V-Strom. Není nejsilnější, nejrychlejší, nejlepší. Ikdyž pro mě vlastně je. Protnutí všeho nejlepšího :)
Co psát dál... Nasedneš a Easystart. Ťukneš o startovací tlačítko a motorka si nastartuje. Zařadíš a Low rpm assist. Plynulej rozjezd i bez plynu. A jede to pěkně, brzdí to dobře, žádný přehnaný ostrý nástup brzd jak na Tigru 660. Podvozek cajk, ochrana proti větru taky dobrá. Je tam nějaké GIVI plexi. Zkuste se rozepsat... Nevím o čem. Taková normální japonská motorka.

runda
runda napsal 16.02.24 v 13:38 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.11.22 v 09:56 10b.

super

OttoFrick
OttoFrick napsal 05.10.22 v 19:49 10b.

Moc hezká

JardaBar
JardaBar napsal 05.10.22 v 13:13 10b.

Véčko, skvělý rám. Je to parádní motorka.

Pedl
Pedl napsal 05.10.22 v 11:26 10b.

Pěkný Stromek