Yuki Daytona 350 custom (2010)

Vlastník Mirrecekk
Vloženo 12.8.2022
Aktualizováno 12.8.2022

Vzhled super,je to pěkně udělané jen ten řadovej dvouválec je hrůza.i motor stará EN 500 je hezčí ale bejt tam motor Honda VT 600 to by bylo hned jine kafe

První dojmy - Nejelo to,stala 3 roky. Tak novej benzín a šup zkouška startu a nic,svíčky dolů a jiskru házeli tak výstřiky dolu a šup to byl problém,tak oba zalepené že ani ultrazvuk je nezachránil tak co teď,náhradní se nedají sehnat ta vrakoviště a pár aut přišlo o výstřiky a nakonec tam i na konektor sedly že škody fabia htp a vw golf 1.4 16v a jelo to ale ten zvuk jak silnička a žádnej náznak po bublání jak to má bejt,takže flexa a vrtačka následovala. Katalizator off a tlumiče off a hned to zní jako chopper

Motorku bych doporučil pro - Snad pro každého,i jako nová byla levná jen ten zvuk byl hroznej

Doplňky na motorce - Nižší zrcátka,brašny,rolka,jine řidítka

Původní plán byla stavba choppera a byla za 16 jako nepojízdná a bez dokladů a nakonec po přijetí se na moto podívat mě majitel řekl že to doklady má.tak můj plán byl tam hodit motor Honda VT 600 shadow ale když to má doklady tak to zatím nechám jak to je jen škoda že na tohle něco jako díly sehnat je zázrak,teď zrovna odešla volnoběžka startéru a není možné sehnat náhradní,poslední kus je v Německu za 1500 tak jsem po mě drobných úpravách statoru narval volnoběžku na dečkou čtyřkolku 110-125. Je skoro stejná a světe div se funguje to,jinak cena této volnoběžky je 149kc a původní co je stejná skoro 1500

DeaDDream
DeaDDream napsal 13.08.22 v 17:07 8b.

ty si dobrý kutil. To ma fakt kotuč vzadu ,to nema ani shadow

PSanec
PSanec napsal 12.08.22 v 13:02 10b.

Zajímavej kousek.Ať jezdí.