Yuki Daytona 350 (2014)

Vlastník KVrider
Vloženo 2.8.2017
Aktualizováno 2.8.2017

Čína, ale moje a myslím že se fakt povedla

Motorka koupena od motopikna-s.r.o- (Praha 6-Vokovice)

První dojmy - Po Viste prostě luxus, velká motorka která se nebojí kopce a taky "jede".

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, který jsou v pohodě a nemaj v plánu závodit, gumová poser proužek na pneu ,dávat kolínko a hlavně lidem co se ne podělal z každý maličkosti jako je volnej šroubek nebo vypadlej drát.

Doplňky na motorce - Doplňky jsou jen vyšší řídítka a zrcátka a u toho zatím zůstane nechci z ní udělal cirkus.

Líbil se mi tenhle styl a když jsem viděl tuhle bílou krásku tak sem ji musel mít. Navíc mám ještě jednu Yuki,tak jsem věděl do čeho jdu. Zatím jsem ještě moc nenajel, ale vyskolila mně hned cestou domů. Praha -Karlovy Vary cca 5hod na jeden válec, ale cívka odejde i na mašině z Japonska nebo ne. Jinak brzdy , spotřeba dobrý. Úložný prostor výborný na malou lékárničku kdo chce dá brašny, já mám batoh nechci na ní nic věšet líbí se mi jak je. Nejvíce se ji líbí klikaty silnici kde se dá jet na pohodu 70-90km/hod a nemusíš řadit jen tak jí lochtas na ctvr plynu, je to prostě taková kochaci mašinka.

miso_sr
miso_sr napsal 10.02.21 v 14:36 10b.

pekná mašina

Drtikol82
Drtikol82 napsal 09.08.17 v 10:23 10b.

Na to že je to čína,vypadá dobře,at slouží