Benelli TRK 251 (2019)

Vlastník Kurtakdobrodruh
Vloženo 11.8.2022
Aktualizováno 11.8.2022

Malé,obratné cestovni endurko velice vhodne pro ,,čundrování,, v jednom.

První dojmy - ..,,ono to nejede,a pak to omezovač zabrzdi na 150km/hod ???,,... spotřeba do 3 litrů... servis za ,,hubičku,,

Šel jsem do 250 kvuli hmotnosti a ovladatelnosti,predtim jsem mel Alpa 650.
Zatim mam najeto jen 16 000 km,ale pohoda,klidek,trošku jsem z toho udělal ,,čundrmotorku,, kufry,vysoky plexi,přidavný světla,padaci rám,kryty řidítek,dalsí zásuvky USB + 12/kompresor/ nějaký držaky na GoPro..jo ŘETEZ a pneu,v zakladu metzeler cosi,ted Pirelli Raly,řetez oring,ten puvodní byl po 4000 K.O. servis zatim jen olej,filtry,běžná udržba..
Za mne..spokojenost 1A

pizda
pizda napsal 30.03.23 v 15:58 10b.

bočne kufre jej seknu a ja chcem také, zatiaľ nemám ani držiaky

Jaja737
Jaja737 napsal 22.03.23 v 19:36 10b.

Dobrý den, motorka super, také mám. Chtěla jsem se zeptat na ten padací rám, kde se dá sehnat?

Leatherboy
Leatherboy napsal 06.09.22 v 16:46

Kruťák je srdcař! A i jeho "malá" motorka má velký srdce. Je to fakt príma stroj, na pohled zas tak malá nevypadá, i když jí bije jen čtvrtlitrový jednoválec a se správnejma kuframa působí dojmem zcela dospělého cestovního endura.

Se spotřebou kolem 2,5 litru benzínu nadělá spoustu zábavy a s neuvěřitelnou maximální rychlostí 150 km/h ... Osobně mám za to, že jde o stroj velmi dobrej nejen pro začátečníka s relativně nízkou pořizovací cenou a opravdu laciným provozem a údržbou.

Tak kolama dolů!

LazyFrog
LazyFrog napsal 14.08.22 v 09:21 10b.

Pěkná.

zdenal77
zdenal77 napsal 11.08.22 v 12:27 10b.

super