Kawasaki ER 6F (2007)

Vlastník whisky1212
Vloženo 4.8.2022
Aktualizováno 4.8.2022

Taký mrštný komfortný kapotovaný vibrátor.

První dojmy - Tak sadneš vymenené riadidlá za skoro rovné takže hodiť to do zatáčky bolo jak bicykel proste paráda, gumy športové a nové, vibruje vibruje vibruje, osobne som na to zvyknutý a naozaj mi to nevadí samozrejme nejazdím na dovolenky ale skôr okolo komína, nebrzdí to :D akože naozaj nie, uvidíme plánujem brzdy dať dokopy motorom brzdí skvele.

Motorku bych doporučil pro - čo ja viem podľa mňa to je super i na začiatok i na koniec, je to ovládatelne super, nefúka na tom, servis vás nezodere, koleno zoderete ak sa posnažíte ešte sa mi to nechcelo skúšať resp som nemal čas, tdičku ujdete takže až by som skoro o tom napísal že je to NCčka s pohode motorom :DDD (to budú zas hejty) (bol to vtip hošíí :-* )

Doplňky na motorce - zrejme je tam iné plexy značku netuším ale kryje pohode, samozrejme je tam nejaký laďák bez značky ten planujem zahodiť a kupiť dominátor, chcem na to tankvak kedže som si naň veľmi zvykol i u predošlých moto.

Tak zmenil som moto, nakoľko predošlá 125 ka nestačila hlavne po skúsenosti s gsx-s 750 tkou, ktorá bola skvelá ale pri tom čo najazdím km mi jej bolo naozaj ľúto v garáži aby tam smutne stála a čakala kedy si spomeniem, nikdy som nemal kapoty okrem teda NC750x ale tam zas ten motor bol no, niečomu mu chýbalo (teraz keď stojí pomaly 2eurá liter benzínu zas chýba mne :D ) takže som si povedal že by to chcelo kapotu, versys a kopiu motoru od CFky ktorú mal kamarát som poznal a 2 valce mi naozaj vyhovujú, prvotný plán bol sv650s ale tie riadidlá su naozaj dosť nízko ale ten motor je klenot ten mi asi ostane vždy v pamäti ako taká topka na všetko, takže išiel som toto vyskúšať bola za relatívne prijateľnú cenu s normanou komunikáciou predávajúcej čo je vždy plus, jazda je ako po masle naozaj akože tie kapoty keď je človek zvyknutý na naháče su extrémne plus, ako som písal vyššie motor podvozok a pod som úplne spoko, jedine tie brzdy dám do pucu do zimy lebo sa mi to zdá naozaj slabé takže to má ešte pred sebou, spolujazdec no frajirku som mal zatial len na pár km ale určite jej na tom bude komfortnejšie ako na gsx-s ku keže je sedadlo vačšie i madlá a podobne, uložný nieje žiadny, spotreba okolo 4,5 - 5,2 jazdím ako jazdím ani pomaly ani stále rýchlo, servis o tom pridám veci keď sa do neho pustím jediná nevyhoda kapôt oproti tým naháčom naozaaaj všetky plasty musím davať dolu aby som sa k niečomu dostal, no čo už každý meč má dve hrany či jak sa to vraví, myslím že s moto by sa dalo cestovať pohode ale osobne to skúšať nebudem lebo ako vravím km najazdím celkovo ročne málo a kúpil som ju so zámerom aby som úplne nezanevrel na motorky a občas keď mi to chýba tak si na nej polietam poumývam ju a také tie veci v garáži ehm ehm.

whisky1212
whisky1212 napsal 08.08.22 v 21:53

Díkes pekne za pozitívne ohlasy, určite to tu budem dopĺňať po skúsenostiach a spoločnom živote.

carlvonpaulus
carlvonpaulus napsal 08.08.22 v 20:50 10b.

Vysoce funkční lehká klasika. Mám rád 2 hrnky.

kosatka72
kosatka72 napsal 07.08.22 v 12:04 10b.

Měla jsem ji , za mě schvaluji výběr,přeji mnoho šťastných km bez nehod

JenyYamaha
JenyYamaha napsal 07.08.22 v 10:02 10b.

moc hezká, ať ti to jezdí

WadeGYTR
WadeGYTR napsal 05.08.22 v 06:28 10b.