Honda Monkey 125 (2022)

Aktualizováno 11.1.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 30 záznamů

Maho
Maho napsal 11.03.23 v 14:58 10b.

10b. Super info!

kaw.38
kaw.38 napsal 09.03.23 v 17:25 10b.

Moc pěkná

Codo
Codo napsal 07.03.23 v 12:18 10b.

Supr popis! Mám starou monkey a je to děsná švanda. Sice nejezdí tak dobře, jako ta nová, je to karburátorová klasika a i vše ostatní je tak ze sedmdesátejch let, ale je to psina

Rudolf
Rudolf napsal 21.02.23 v 21:29

Krásná barva a celková barevná sladěnost .

Puppkinss
Puppkinss napsal 19.01.23 v 17:31 10b.

speroure
speroure napsal 02.01.23 v 16:19 10b.

Pěkný popis všeho.. zajímavé

callowsick
callowsick napsal 25.07.22 v 12:08 10b.

pěkně popsáno, pěkná Monkey

Rudolf
Rudolf napsal 24.07.22 v 22:11 10b.

Moc pěkné čtivo. Také řeším pidimotorku a vybíral jsem mezi Benelli TNT a MSX 125 Grom. Nakonec jsem ale "donutil" jednoho velkého Honda dealera, ať mi provede už nyní rezervaci na DAXe. Letos by měly do ČR dorazil celé DVA kusy... . Tak uvidíme. Ale těším se jak malej Jarda . Jsou to super přibližovadla!

mildanek72
mildanek72 napsal 23.07.22 v 16:02 10b.

Jj..asi skvělé poježdění a sranda zároveň...kdo má na opičku musí mít i na banány a ten poslední od ucha k uchu... krásné kousky ty opičky i když mně se víc líbí super cub retro-new model od 2019...plný počet bodů jak jinak že ano..?

pajapaja
pajapaja napsal 22.07.22 v 18:43 8b.

Mark09
Mark09 napsal 22.07.22 v 14:25 10b.

Neeno
Neeno napsal 22.07.22 v 06:57 10b.

Skvěle napsáno, Většina si to koupí ke karavanu jako přibližovalo,ale samozřejmě i do města a hlavně pro radost je to jasný kandidát. Ještě že se takové motorky stále vyrábí...

_Molok_
_Molok_ napsal 21.07.22 v 22:28 10b.

parádní bonbónek

maxx101
maxx101 napsal 21.07.22 v 20:57 10b.

Motorka z kinder vajíčka Mám groma a je to super srandabajk mimichodem taky z Velsbiku. Tak ať slouží a baví

RTourer
RTourer napsal 21.07.22 v 13:12 10b.

Skvěle napsáno. V poslední době zažívám stejné radostné pocity se skútrem Peugeot Django 125, který se mi před necelými dvěma měsíci ne zcela plánovaně nakvartýroval do garáže a s drzostí sobě vlastní opanoval prostor a čas určený pro mé jednostopé miláčky.

stařík62
stařík62 napsal 21.07.22 v 09:46 10b.

Tiše závidím.

puffybodie
puffybodie napsal 21.07.22 v 08:27

Pokud nejsi vylozene financne na stiru, tak to neprodavej a i tak kdyz uz, tak bych se spise zbavil toho NC Zustane ti neco zabavnejsiho, s cim neni problem fyzicky ani v 70, s o dost mensi spotrebou, navic pochybuji, ze to jeste nekdy vyrobi (nebo uz ne urcite pro Evropu a jeji posahance), dilu i na vylepseni jsou k dispozici hromady minimalne z Asie.

A co misto toho? Elektrokolo nebo tak? Vyhozene penize, policajti to jeste sice nejak nekontroluji, ale uz plati, ze pro ekola nad 25 uz musis mit spravny ridicak (to mas urcite), helmu atd. Brzo bude povinne ruceni a vsude jen prudi. Zatimco s Opici jsem vyjel i na jednu horu (podotykam, ze zakaz vjezdu nikde znacka nebyla ) po turisticke ceste a nikdo nic nerikal a naopak se jeste lidi zajimali, protoze to je male, nerve to. Po cyklostezkach se s tim taky jezdi paradne Stejne ti co na nich maji byt, tak zavazi na cestach...

Jarda
Jarda napsal 21.07.22 v 08:06 10b.

Skvělá podrobná recenze. Diky moc. Líbí se mi a hned bych ji bral jako třetí motorku doma

sallieri
sallieri napsal 21.07.22 v 05:46 10b.

Monkey je prostě Monkey

Dan66
Dan66 napsal 20.07.22 v 19:12 10b.

Super, jak opice, tak recenze. Paráda

ckp13
ckp13 napsal 20.07.22 v 10:55 10b.

Zrovna v sobotu jsem si ji prohlížel v prodejně. Stála nenápadně kousek vedle Fireblade RR SP, který jsem si prohlížel původně Přiznám se, že mám taky cukání si ji pořídit jen tak. Nepotřebuji ji, k ničemu praktickému by mi nebyla, ale líbí se mi. Líbí se mi žlutá, ač jsem nikdy nic žlutého neměl. Zeptám se opatrně zbytku garáže, jestli by jim tam nevadila...
Nechej si ji. Když už má mít člověk opičku, tak jedině v garáži

zdenekp
zdenekp napsal 20.07.22 v 09:38 9b.

Ahoj. K tvému poslednímu odstavci dodám. Na velké cestování to JE! Dal jsem na tom 830 km za den cestou domu z Rumunska. Kamarád jednou dokonce 1000 kolem Česka. Neprodávej

Kali88
Kali88 napsal 19.07.22 v 22:26 10b.

Sice jsem to nedočetl celý, ale udělat si tuhle radost to je prostě za plnej počet jednoznačně

Myschan
Myschan napsal 19.07.22 v 09:47

Když jsem ji objednával a dal zálohu, netušil jsem, jak se vše vyklube. A přijít o zálohu by bylo horší, než ztratit při prodeji. I když je pravda, že teď trochu s prodejem váhám

puffybodie
puffybodie napsal 18.07.22 v 19:09

Proc uz je v inzeratu na prodej???
Jinak spotreba do tech 1,6 pro nas habany je jen pri zajizdeni. Realita pri tom jak se s tim da blbnout je vetsinou pak 2 - 2,2l/100km

nexus
nexus napsal 18.07.22 v 15:38 10b.

Kdyby byla levnější , tak ji taky mám

ivano
ivano napsal 18.07.22 v 15:15 10b.

Ahojda, tak nějak mi přijde, že jsme stejně postižení . O druhé menší, jako zábavné motce s tebou souhlasím, u mě ale vyhrál osvědčený Vanek( můj popisek) Protože je větší, i kola i sedlo. Máš ale výhodu když ti dojde náhodou benzín, tak to můžeš vzít na záda .Jen nerozumím vložení opice do inzerce k prodeji dříve, než vznikl tvůj popisek. Ale fakt tu kávu bychom už mohli dát a vyjet si třeba ...to by byla podívanááá a prča . A jasných 10 + 10 a zdravím tě.

Leatherboy
Leatherboy napsal 18.07.22 v 14:55 10b.

Vopička a metrákovej pořez, co měří metr-devadesát! Ty se toho nebojíš! Když vobuješ ty svoje šest-a-čtyřicítky, tak máš nad strojem váhovou převahu . Sám jsem na tom nikdy neseděl, ale slýchám jen nadšené recenze od každého, kdo jí zkusil.

Lehká, drzá, hravá potvůrka, určitě tisíckrát lepší, než kdejakej podělanej skútr i s půl-litrem.

Málo platný, je to prostě ikona a tak jí musíme brát. ( I když třeba HD a BMW jezdci na to mají jiný názor).

Každopádně za to "kilo", což je oficiální ceníková cena (snad jsi až tak moc nepřeplatil), je to opravdu nabitý pytel zábavy s minimálním provozním nákladem.

Tak si užívejte, vopičáci! Malý motocykl s velkým srdcem. Pro srdcaře .. a podle té recenze, tam to srdce opravdu je.

PSanec
PSanec napsal 18.07.22 v 12:13 10b.

Moc pěkná Hondička,hezky napsaný, Taky o ni uvažuji.Jen super km.

Jofré
Jofré napsal 18.07.22 v 11:19 10b.

Moc hezký popis se všemi podrobnostmi. Tak přeju hodně spokojených km a vždy bezpečně domů.