Harley Davidson FLSB SPORT GLIDE (2021)

Vlastník Pawlus79
Vloženo 29.6.2022
Aktualizováno 29.6.2022

Po letech dřiny jsem si konečně mohl udělat pořádnou radost a začít si užívat život s HD.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá P

První dojmy - V podstatě jsem byl rozhodnutý že půjdu do řady softail a tady jsem váhal mezi Fat Bobem a Sport glide. Nakonec vyhrál rozum a univerzálnost. Sport glide je takový univerzální střední HD na každý den. Kufry jsou tak akorát na nějaký ten delší výlet, a když během pár vteřin sundáte kufry s čelní maskou, hurá někam na kafe. Máte dvě motorky v jednom.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo si chce odpočinout a vyčištit hlavu od zbytečností všedních dní.

Doplňky na motorce - Jako základ co jsem nechal instalovat byl padací rám a zadní opěrku. Zkusil jsem si objednat o trochu větší plexi a když jsem ho naistaloval a jel zkusit tak jsem málem přišel o hlavu jak mi duněla., tak šlo do kopru a návrat k původnímu. Po báječně prožité sezoně jsem pro svůj batůžek chtěl více pohodlí, tak přišla řada na nové sedlo Sundowner. Je to dobrá investice do pohodlí celé posádky. Během sezony mě začal štvát mizerný zvuk výfuku a byl jsem takový nahlodaný, že ho jednou nechám vyměnit. Když jsem měl slabší chvilku tak jsem objednal rinehart racing muffler 4" SLIP-ON + úpravu palivové mapy. Není to úplně řev, ale pěkně bublá, konečně to krásně zní a jezdí po úpravě palivové mapy.

Za sezonu jsem najel něco přes 10 tis. a můžu konstatovat, že se neomrzí ten pocit,který ti ten stroj dává. SG je prostě přívětivá a i přes svoji váhu umí být dobře ovladatelná. Co mě trochu štve : 1) při jízdě je hůř vidět budík, je potřeba se s tím naučit fungovat 2) krátce po jízdě v dešti začala vytékat rez ze zadní kyvky - v servisu jen " no, HD to je normální" mě to tedy nepřijde normální a dostávat dolů ty rezavé mapy je opravdu super u nové motorky. Alespoň je vidět že je to pořádný kus železa . Přes těch pár much je to továrna na klid a relaxaci a vřele doporučuji.

Paťa
Paťa napsal 12.10.22 v 11:14 10b.

sti72
sti72 napsal 28.07.22 v 09:05 10b.

Ahoj, kde jsi kupoval výfuk? Podle fotky máš už novější model r. 21' nebo 22' a tam je to složitější kvůli lamdě navíc.

PSanec
PSanec napsal 30.06.22 v 10:17 10b.

Moc pěknej Haryk,zlatá střední třída.Jen super km.