Suzuki GR 650 (1989)

Vlastník Binec
Vloženo 7.6.2022
Aktualizováno 7.6.2022

Hezký zvuk vzduchem chlazeného dvouválce. V ČR poměrně neobvyklá motorka. Příjemné nenáročné svezení.Pohodlné sezení.

První dojmy - Sedl jsem na to a věděl jsem, že to musím mít. Každá jízda člověka uklidní na duši. I když vzhledem k věku už se na motorce projevují mouchy. Vzhledem k ojedinělosti už se díly hůře shání, ale s tím jsem do toho šel.

No co Vám budu popisovat... zjistil jsem, že rychlost mě nebere. Daleko víc mě baví poslouchat za sebou to brumlání, když člověk zavře plyn. A užívat si tu radost z toho, že člověk jede na starší motorce, která zrovna funguje :D

Motorka je pohodlná na nenáročné ježdění s maximem nepřesahujícím 100km/h. Sedlo pohodlné, zvuk parádní, výkon 37kW je překvapivě dostatečný. Překvapila mne příjemně i během delší jízdy ve dvou. Drátěná kola tomu sluší. Brzdy nic moc řekl bych.

Každá závada je trochu loterie, zda díl půjde sehnat snadno nebo zda cena dopravy převýší jeho cenu. Na začátku jsem řešil spíš neodborné zásahy původní majitelky. Nejfatálnější závada byl zatím únik oleje během jízdy. Kontrolka mazání oleje i signalizace horkem v botách fungovala. Mám teď boty pořádně naimpregnovaný. Olej unikl kvůli strženým závitům šroubů na víku olejového filtru, šrouby byly omleté, ale podařilo se je v pohodě vytočit a dát nové, takže už by měl být pokoj. Krom netěsnosti gufer, která zatím šla vyměnit snadno zvenčí a odstranění některých oprav typu samo doma zatím naprostá spokojenost. Ťuk, ťuk..

s.sosator
s.sosator napsal 06.01.23 v 14:58 10b.

Krásná, živá a spolehlivá. Prostě LÁSKA

Už to tady někdo psal, chtělo by to opravdu sraz, kdekoliv, je nás málo...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 14.06.22 v 06:37 10b.

tu si drž.

SV-DR
SV-DR napsal 09.06.22 v 21:05 10b.

Krásna mašina, tú by v Suzuki mohli znova vyrábať

Big.One
Big.One napsal 09.06.22 v 19:45 10b.

Hezká motorka. Líbí se mi

Le-Corbusier
Le-Corbusier napsal 09.06.22 v 10:04 10b.

Hezká a zajímavá motorka. A dobře napsáno