Suzuki GSR 750 (2012)

Vlastník Draho_suzuki
Vloženo 6.6.2022
Aktualizováno 6.6.2022

Suzuki mi padla okamžite do oka, keď som ju našiel bol som na 60% istý že je to tá správna. Po prvom naštartovaní už to bolo 100%.

První dojmy - Prvá jazda bola opatrná, šiel som s ňou na administratívnu STK kvôli tomu že bola z dovozu. Pomaly si na seba zvykáme a posúvame hranice dôvery ďalej a ďalej. Zatiaľ môžem povedať že záťah a chuť motora letieť do maximálnych otáčok je neskutočná , nebezpečne návykové,

Motorku bych doporučil pro - Komukoľvek kto chce a potrebuje vyventilovat hlavu

Doplňky na motorce - Zatiaľ nič extra, niektoré veci už boli inštalované už predchádzajúcim majiteľom.

Suzuki som vybral pretože už máme doma Bandita , a ostal som verný Suzuki. Motor je neskutočný, brzdy sú pri vyšších rýchlostiach trochu slabšie ale na bežné používanie sa to celkom dá. Pri podvozku je to také neisté, zvlášť pri zvlnených cestách a zároveň pri vyšších rýchlostiach sa správa nervózne ale vopred dá vedieť že už je to na limite, aspoň podľa mňa. Zadok som pritvrdil o 2 úrovne viac ako bolo nastavené, zatiaľ sa mi zdá že je to lepšie ale na nerovnostiach to už odskakuje . Samozrejme nie je to cestovateľ ale si myslím že aj dlhšie trasy by nemali byť veľký problém ak budú častejšie prestávky. Sedadlo je také aké je, po 100 km už trochu boli zadok ale aspoň si človek dá krátku pauzu a môže ísť ďalej. Ale zatiaľ veľká spokojnosť s moto.