renocar_zari

Suzuki GSR 750 (2011)

Vlastník Lagaeri
Vloženo 16.9.2020
Aktualizováno 16.9.2020

Motorka koupena na podzim 2020 skoro jako nová, po jediném majiteli z ČR, najeto 8tis. takže prakticky dobře zajetá.

Motorka koupena od FIRMA:Haus-moto (Ledeč nad Sázavou)

Yamaha FZ8 N/S: důvod neuveden

První dojmy - Na motorce byly širší řidítka, což při mé výšce 194 cm bylo okamžitou výhodou a motorka padla krásně do ruky. Doposud jsem jezdil pouze 125ccm Honda Varadero a proto se nebudu ani rozepisovat o tom, jaký úsměv mi vykouzlila na tváři, když sem poprvé trošku přidal plyn. Motorka mi celkově sedla, nebylo co řešit.

16.9.2020:
- motorka koupena 14.9.2020, nemá cenu zatím sepisovat nějaké recenze, pořád se seznamujeme a z mé strany dochází navíc seznamování vůbec s takovouhle kubaturou, doposud ježděno pouze 125ccm Honda Varadero
- první dojmy:
-- motorka táhne v celém spektru otáček, zatím nemám koule to pořádně otestovat
-- kupodivu se na ní celkem slušně vlezu (194cm), uvidím co budu říkat po delší trase
-- při rapidním zrychlení motorka dost vibruje pod prdelí ale nemám možnost porovnat
-- v rychlosti nad 120 km fičí jak sviňa, ale s tím sem počítal, navíc plánuji úpravy
-- na takovéhle motorce bych čekal lepší nástup brzd, přijde mi že to zas až tak nebrzdí
o dalších věcech se rozepíšu až bude víc zkušeností, zatím budu jezdit co to půjde a motorku si vypiplávat, zatím objednány páčky rutan, těžítka, padáky. Do budoucna plánuji koncovku výfuku, větrný štítek, klín pod motor, možná pancéřové hadice, ale musím postupně, nejde to vše hned kvůli financím.