YCF PILOT F150E (2020)

Vlastník Maho
Vloženo 2.6.2022
Aktualizováno 5.2.2024

Jedná se o model pilot F150 (bez "E" - to je model 2022 s el. startérem)

Stomp WPB 140 CRF70: byla taková dospělejší - větší, ale ycf mě přišlo agilnější.
Stomp Z3 140: hodně jsem váhal myslím že je to dobrý stroj, ale v té černo-žluté se mě fakt dost nelíbila, má užší řidítka - ycf je v detailech vybavenější a působí lepším dojmem

První dojmy - Chce to trochu déle zahřívat, docela to jede, zpřevodování je dost do síly.

No tak pro mě v podstatě první dospělý pit. Jezdím spíš po okolí na kochačku, ale dá se s tím krosit i na trati. Podvozek funguje kupodivu docela dobře. Kupoval jsem ho půl roku starého s 9Mh, ale kdo ví...

Jo a super je macatý YCF katalog náhradních dílů a doplňků v českém jazyce. Mají to parádně popsané včetně cen v €. Jde stáhnout na webu. Líbí se mě že má airbox takže se vzduchový filtr tolik nešpiní, ale podle předchozího majitele se s otevřeným molitanovým filtrem lépe vytáčí.

po 30ti Mth - Pilot 150 dává smysl když ho drtíte. Na dvojku to jde s trochou šikovnosti krásně na záda - zpřevodování je dost do síly. Na půl plynu je to takové nervozní a ucukané. Neb nemám úplně ambice blbnout na trati, chci dát do předu kolečko se 17-ti zuby. (orig.15zubů) Mělo by se vejít a moto trochu uklidnit.
Při blbnutí se mě podařilo párkrát trefit kráter a bez dorazu - nechápal jsem co si nechá podvozek líbit. Trochu je problém startování. Někdy na poprvé, jindy se trochu trápím než naskočí. Chce to grif - pořád hledám

Tak se 17zuby ( 290kč orig. YCF ) na předním kolečku je to úplně něco jiného. Jednička i dvojka bez cukání. Z nízkých otáček se trochu rozmotává, chybí ta urputná dravost a jede to přes 80km dle gps. Jízda je taková zcivilizovanější, ale na trať už je to trochu moc. Možná zkusím ještě 16zubu. Prostě jen pro tu zkušenost.

Mmm
Mmm napsal 26.09.22 v 17:41 10b.

Malé zapalování a je to úplně jiný stroj měl jsem stomp160

Fernando1
Fernando1 napsal 04.06.22 v 07:54 10b.

Měl sem ycf 150 factory sp1 a byla to pecka. Jen sem dokoupil olej.chladič a menší zápalko a primar.kolečko...