Ural Ranger 750 (2022)

Vlastník Me2d74
Vloženo 17.5.2022
Aktualizováno 5.1.2023

Zatím je těžké něco objektivně zhodnotit, neboť na ní špořím a těším se 12 let, jsem nadšen z toho, že jsem zjistil že to dělá všechno uplně jinak, než jsem byl zvyklý. Musíme se nejdřív dobře poznat, žádnej učenej z nebe... že jo.

Motorka koupena od FIRMA:SovMotCentr - Pavel Kučera (Rozhra - Je takovej jako ty jeho mašiny, prostě ostřílenej životem a unavenej z blbů. :-)

První dojmy - Moc mě baví táhlý zatáčky, mám to místo tělocviku ráno a večer :-) je to nový a vše jde krásně hladce a navíc vzduch tak malinko před rozjezdem nechat zahřát, jinak občas sebou cukne. Jo a místo krásnejch bab na vás mávaj dědci se sekačkama ze zahrádek :-) a starý báby odhazujou šátky z hlav.

Motorku bych doporučil pro - Pro magory co nechtěj rychle, ale zato všude a spolehlivě.

Doplňky na motorce - jen plexištít sajdy a dlouhé sedlo, standard je solo sedlo

Když jsem skončil kvůli autonehodě s motorkama v roce 2008 tak nějak jsme si ji zakázali už mít doma, ale když to prostě ve vás je a pomalinku to zase bují tak ani jiná vlba není, je to sajda, má to 3 kola a i žena která se toho bojí jak čert kříže už se mnou jela, nakonec svolila a je to taková moje náhrada za hadráka
S Uralem se dá jezdit na silnici i mimo ní a na výlety a třeba nějakou delší dovolenou to bude paráda už bez dětí... na nosič se krásně vleze střešní autostan nafukovací z decathlonu a cestovat se bude pohodlně. Zatím jezdím jen do a z práce, 1000km se rychle blíží a pojedu na 1. garančku. Tak to je můj návrat do motosvěta po dlouhých letech.

Me2d74
Me2d74 napsal 30.07.23 v 13:51

servis v 5000km proveden a vše paradní, i do ruky to pomalinku leze.

hansdorf
hansdorf napsal 05.01.23 v 18:20 10b.

To je tak ujetý, že si připadám jako Jenda. Ale právě to dělá motorkáře motorkářem.
Ať ti to splní tvoje sny !!!

Me2d74
Me2d74 napsal 05.01.23 v 15:10

Proč mu tu krosku tahat autem, že? Když máme tak sqělýho univerzála

Sečus
Sečus napsal 09.08.22 v 12:33 10b.

Parádní stroj v pecka barevném pro vedení! Spousty šťastných kilometrů přeji!

VikiBrno
VikiBrno napsal 30.06.22 v 20:41 10b.

Tož vitaj mezi blázny a třeba se někde potkáme