Yamaha XV 1700 Warrior custom (2005)

Vlastník Benjicz
Vloženo 17.5.2022
Aktualizováno 17.5.2022

Brutální power cruiser! Krasný hluboký zvuk, který není obtěžující při delší jízdě.
Pohodlný posez. Příjemně mě překvapila ovladatelnost.

Honda VTX 1800: důvod neuveden

První dojmy - Krouťák v nízkých otáčkách dává pocitu jízdy jiný rozměr. Nemám pocit se někam hnát, jen plout krajinou. Kdykoliv zatáhnu za heft, táhne jako lokomotiva. Pořád mě ten zvuk a průběh motoru udivuje a vždy mi vykouzlí úsměv na tváři.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně pro zkušenější jezdce. Přece jen je to 300Kg vahy a pokud člověk nedobrzdí před zatáčkou, tak už s tím moc neudělá.

Čeho si opravdu cením je aktivní bezpečnost (jde hodně slyšet). Vždy o mě řidiči ví a hned uhnou. Je to motorka pro velký kluky. Trošku mě zklamala dostupnost nahr. dílů, doplňků a vybavení. Držáky na kufry aby si člověk vyrobil sám. Z druhé strany se to dá pochopit, když už se 17 let neprodává na EU trhu. V Americe dílů dost, jen to poštovné je darda, ale když něco chci, tak si za tím jdu a velká louže mě nezastaví.
Spotřeba na 1700ccm legrační 5,2l/Km. Servis budu provádět v nadcházejících měsíci, tak jej pak připíšu.

hansdorf
hansdorf napsal 17.05.22 v 17:49 10b.

Krásná záležitost, tak ať slouží pro pohodu