renocar_unor

KTM 1290 Super Duke R (2021)

Vlastník hlava46
Vloženo 12.5.2022
Aktualizováno 12.5.2022

... maximální zábava - brutalní stroj !!! Krásné zpracování do detailu, podvozek, brzdy, motor ... špička! Nadčasový design.

Motorka koupena od FIRMA:AUTONOVA BRNO (Brno-Brno Město) - Ochota, vstřícnost, profesionalita,.. Super lidi.

Aprilia Tuono V4 1100 Factory: důvod neuveden

První dojmy - Krásná motorka na pohled, detailní zpracování, použité kvalitní materiály, Příjemná jezdecká pozice, lehká ovladatelnost, strašný krouťák - zátah motoru .., Perfektní podvozek a brzdy, volba jízdních režimů..

Motorku bych doporučil pro - Zkušeným jezdcům co mají rozum !!!

Doplňky na motorce - zatím - Větrný štítek , kryt přední brzdy, design polepy, folie displeji, 1x zrcátko na boku řidítek, ozdobné kryty nádržek na brzdovky a spojku.

..sháněl jsem po letech strávených za řidítky poprvé úplně nový stroj. V této kategorii jsem vybíral mezi Ducati, Aprilia, KTM. Nakonec po rozvaze finanční, servisní sítě a možnosti dokoupení případných doplňků a serepetiček vybral KTM. Zkušenosti po cca 1000km jsou pozitivní ve smylsu ovladatelnosti motorky sólo i se spolujezdcem (manželka má 155cm ) motor brutal i v záběhu, jsem zvědav až se dostanu na 11t.ot./min. to bude asi peklo..

Machy07
Machy07 napsal 02.06.22 v 17:35 10b.

Libec

Jacubson
Jacubson napsal 12.05.22 v 12:29 10b.

Mas to pěkný Batuzek má ideální rozměry

31081
31081 napsal 12.05.22 v 12:17 10b.

Co by batůžek na této motorce bych opravdu nechtěl