Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Pajoš.CB
Vloženo 10.5.2022
Aktualizováno 21.2.2024

Vloženo: 21.08.2023, Uskutečněno: 17.07.2023, Stav tachometru: 63794 km, Zhlédnuto: 49x

I přesto, že Hornet byl kompromis a věděl jsem, že jednou půjde pryč, stejně jsem se zamiloval.

Na jaře jsem se rozhodl, že ho zkusím dát do inzerátu a půjdu do tříválce, kterého jsem původně chtěl, jen nebyly finance. "Kupci" ideálně zadarmo se ozývali, ale to bych mu nikdy neudělal, měl svou cenu, patřil k jednorožcům, a tak jsem čekali na skutečného kupce kde se snad bude mít dobře.

Ten den přišel v pondělí 17.7. Přes víkend jsem jej připravil (rozumí se umýt dle mých standartů), udělal možná poslední fotky a video na rozloučenou. Jediné co jsem nestihl, tak závěrečnou jízdu (pamatuj co se stalo při nasazení přilby ) Kupec sympaťak přijel na vačer z Jablůnkova, i s mechanikem. Horneta si okoukli, projeli, líbil se a tak došlo na samotný prodej, který jsem vlastně na jednu stranu chtěl, ale na druhou se to ve mě bilo jestli dělám dobře. Fakt jsem myslel, že to snad zastavím. Trochu závidím lidem, kteří nemají vztah k věcem.

No dopadlo to tak, že skončil na vozíku, já ho naposled poplácal, řekl "ahoj" a pustil slzu. Dostal jsem nadáno i od dcer 4 a 6 let, proč jsem ho prodal. Hlavně od starší, taky pustila slzu. No byl jsem z toho dva dny špatný, ale pak jsem začal hledat inzeráty Street Triplu a začal myslet na něco jiného.

Hornete děkuji ti za úžasných 7834km ve tvém sedle, které jsem si maximálně užil. Vždy si makal na 100%, nemůžeš za to, jen chci zkusit něco jiného, snad to nebude chyba, protože pak už se k tobě asi nedostanu. Budu na tebe rád vzpomínat a kdyby to bylo v mojich silách, nechal bych si tě jako druhé moto, protože si to byl prostě ty, můj parťák. Ahoj

Staza (18) napsal 21.08.2023 v 16:36+1

Krasne napsane . N9c si z toho nedelej, takhle sem.to mela s obema motorkama co jsem prodavala. Ale vzdy sem mela uz nahradni (novou) v garazi a utesovala jsem se, ze to jinak nejde. Neni misto a nemuzes sedet jednim zadkem na 2. motorkach

1 reakce

Pajoš.CB
Pajoš.CB 22.08.2023 v 08:43

Díky

Staza (18) napsal 21.08.2023 v 16:26

• AMD Brno

Po minulém Brně jsme se domluvili v praci, že zajedem na celodení jízdy 29.6. no a zbývalo počkat jaké bude počasí. Docela si s námi hrálo ale nakonec jsem den předem objednali jízdy v 11 a 14 hod a doufali, že to výjde.

Vloženo: 03.07.2023
    Uskutečněno: 29.06.2023
  • Steel Ring Třinec

Tak konečně mi to do toho Třince vyšlo. I když málem díky zdraví zase ne. Den před mi začalo být blbě únava, celou noc teplota a do toho střevní potíže. Nakonec to dva paraleny hodinku před jízdou trochu zpravily a jakš

Vloženo: 21.06.2023
    Uskutečněno: 20.06.2023
  • Nové přední brzdové destičky

Přední desky už se hlásili o výměnu, tak nebylo na co čekat. Vzal jsem SBS, kdysi jsme je měl na minulém Hornetovi a byl jsem spokojen, jen už nevím jakou směs. Ještě si úplně nesedly (najeto 25km) ale myslím, že budou l

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.06.2023