Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Pajoš.CB
Vloženo 10.5.2022
Aktualizováno 21.2.2024

Vloženo: 01.10.2022, Uskutečněno: 01.10.2022, Stav tachometru: 58821 km, Zhlédnuto: 13x

Horneta jsem koupil obutého na sadě Continetal ContiMotion. Předek byl prakticky nový a zadek měl už něco odježďěno. I když gumy neměly být kdo ví co, tak mě překvapily jak držely. Měl jsem znich dobrý pocit, tak jsem dokoupil stejnou zadní, že ji ještě během sezony budu přezovuat. No nakonec ten zadek vydržel déle než jsem čekal a v hlavě se mi rozležela myšlenka vzít na příští rok celou novou sadu a sportovnějšího rázu. Zadní gumu jsem měl koupenou v PneuOK a tak jsem tam zkusil zavolat jestli by nešla vrátit a, že bych od nich vzal celou sadu Bridgestone BT016 PRO. Neměli stím problém a tak jsem byl rád, že jsem měl po starostech co stou zadní.

Takže na příští sezónu vyjedeme na Bridgestone BT016 PRO jsem zvědavý jaké na Hornetu budou.

• Rozloučení

I přesto, že Hornet byl kompromis a věděl jsem, že jednou půjde pryč, stejně jsem se zamiloval. Na jaře jsem se rozhodl, že ho zkusím dát do inzerátu a půjdu do tříválce, kterého jsem původně chtěl, jen nebyly financ

Typ: Prodej
    Vloženo: 21.08.2023
    Uskutečněno: 17.07.2023
  • AMD Brno

Po minulém Brně jsme se domluvili v praci, že zajedem na celodení jízdy 29.6. no a zbývalo počkat jaké bude počasí. Docela si s námi hrálo ale nakonec jsem den předem objednali jízdy v 11 a 14 hod a doufali, že to výjde.

Vloženo: 03.07.2023
    Uskutečněno: 29.06.2023
  • Steel Ring Třinec

Tak konečně mi to do toho Třince vyšlo. I když málem díky zdraví zase ne. Den před mi začalo být blbě únava, celou noc teplota a do toho střevní potíže. Nakonec to dva paraleny hodinku před jízdou trochu zpravily a jakš

Vloženo: 21.06.2023
    Uskutečněno: 20.06.2023