KTM 690 Enduro R (2021)

Vlastník vapenna
Vloženo 3.5.2022
Aktualizováno 15.1.2023

Zatím spokojenost, snad u mě vydrží déle , než předchozí motorky?

První dojmy - Vysoký posez, nepohodlná, fouká na ní , ale jinak super stroj

Motorku bych doporučil pro - Pro ty , co ji chtějí

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, výfuk leo vince

Za poslední tři roky čtvrtá motorka , připadám si jako pako někdy ?, ale když je ta možnost zkoušet motorky , než si vyberu tu pravou , tak proč ne . Začal jsem Ktm 690 SM 2014, dobrá , ale jak jsem trochu pojezdil , lákala mě novější huska 701 SM , u té jsem zjistil , že bych i trochu terén , a rozhodoval jsem se mezi 690 enduro nebo Yamaha T700, a zvítězila T700, poprvé funglovka a poprvé dvouválec, motorka byla super na cesty , dát jiné pneu , tak snad i do terénu , ale vadila mi nakonec větší váha , tak šla do světa a nakonec jsem skončil u 690 a zatím je to super univerzál , lehká , živá , oproti 701 19 menší vibrace , ale hlavně se dá v pohodě na 4 jet 50 km/h, což u 701 moc nešlo.1,2,3, plynem pořád kolo v luftě, quickshifter funguje parádně , prostě motorka na vyblbnutí a i kratší výlety, možná zůstane déle než všechny ostatní ,

Pavel_ML
Pavel_ML napsal 15.11.22 v 13:01 10b.

Ahoj, koupil jsem tuhle motorku letos. Chci tam dát taky Leo Vince, jen nevím, jestli s katalyzátorem nebo bez. Můžeš mi poradit? Jak to funguje? Díky Pavel