Ducati Monster 1200S (2018)

Vlastník Kremen
Vloženo 3.5.2022
Aktualizováno 9.6.2022

Z mého pohledu pěkná motorka,ale musím přiznat,že až na ten druhý,možná i třetí ...

První dojmy - Po čtyřech letech na čtyřkolce vcelku velký skok,ale zvyknul jsem si hodně rychle. Myslím,že na jízdní režim Urban,by ji zvládl i rozumný začátečník. Divoká ale je,takže všichni opatrně.

Proč jsem ho koupil? No,před čtyřkolkou jsem měl H6,H9 a FZ1,takže jsem chtěl něco víc než litr a vyhrál Monster.
Mám za sebou 1000 km,takže něco napsat můžu. Co mě hodně potěšilo bylo,že sedlo jde dát o 3 cm dolů,při mých 170 cm se hodí každý "cenťák".
Motor má klidný chod a je opravdu silný,ale nízké otáčky mu moc nechutnají,takže třeba na kruhovém objezdu je potřeba řadit i jedničku. Už nevím jestli jsem to musel dělat třeba i na FZ1. Desmo je na můj vkus trochu hlučnější. Brzdy jsou skvělý,teda přední samozřejmě. Zadní moc nebrzdí,ale při zapnutým ABS alespoň nejde kolo do smyku.
Podvozek asi komentovat nemusím,Öhlins.
Úložný prostor žádný,spotřeba podle displeje 5-6 litrů. Spolujedce hodnotit nemůžu,protože na motorkách sundávám zadní stupačky,takže i tady půjdou dolů.
Podle mě to jako celek funguje dobře,svižná a čitelná motorka.

Figi25
Figi25 napsal 12.05.22 v 14:11 10b.

Skvělá :) ať slouží

Figi25
Figi25 napsal 12.05.22 v 14:11

Top!

alterego
alterego napsal 08.05.22 v 12:05 10b.

tenhle je pro mne ještě opravdu moc hezkej , na rozdíl od posledního ročníku

PSanec
PSanec napsal 03.05.22 v 19:50 10b.

Nejhezčí nahatá Ducati.