Honda CMX1100 Rebel (2021)

Vlastník zhr3k
Vloženo 28.4.2022
Aktualizováno 21.8.2022

Honda Rebelka, důstojný objem i dostatečný výkon, vhodná i pro začátečníky a ženy. Pro poněkud přerostlé motorkáře je nutno upravit (hlavně předkopy, sedlo a zrcátka, aby bylo vidět přes ramena).

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy) - výborná, Petr Kvítek - můžu jenom doporučit

První dojmy - Motorku jsem vůbec netestoval, když chtěl člověk japonský cruiser, tak ani nebylo co jiného na výběr. Hned jak jsem na to nastoupil, bylo to tam, balanc jsem nezapomněl. Má to snadné ovládání (DCT - nemusel jsem si zvykat na spojku).

Motorku bych doporučil pro - začátečníci, ženy, klidnější jezdci, skvělá i do města a na kvalitní asfalt

Doplňky na motorce - výfuk Vance & Hines 48425 Black Upsweep Slip-On
- předkopy DePretto Kit controls repositioning
- ukončení říditek DePretto Handlebar ends DarkLight
- zrcátka DePretto Kit mirrors revenge
- držáky na kufry (SW-Motech SLC systém) originální Honda
- sedlo prošívané Honda a původní sedlo upravené (gel, rozšíření, zachování "továrního vzhledu") od Motopolster p. Koníř
- centrální stojan Motorradheber ConStands Power-Classic A140329-0
- kožená taška Craftride SV7 Vintage bag 12Ltr in brown s adaptérem SW-Motech Sysbag 10
- plexi štít Puig NG Touring
- klakson Denali Soundbomb Mini
- powerbox Healtech ThunderBox TB-U01 a Carvenal Motorcycle Phone Holder With Wireless Charger
- patka bočního stojánku od Číňana

Po 19 letech nejízdy (mimo pár výjimek) jsem se rozhodl opět skočit na mašinu, původně jsem chtěl skůtr (Forza 350 nebo i T-MAX) na ježdění na nákup, ale nějak se to zvrtlo. Koupil jsem vlastně odstrojený skůtr, který na nákupy použít moc nejde, ale to mi vůbec nevadí. Rebelu vyhovují kvalitní silnice, cestovní rychlost je variabilní, se štítem je to pohodlné i ve vyšších rychlostech, jen možná v rychlých zatáčkách se trochu vlní, jinak jsou jízdní vlastnosti nezáludné a odpovídající konstrukci. Brzdí to přiměřeně. Přední tlumič má na sériovém nastavení, zadní předpětí o stupeň měkčí.

karaoke2000
karaoke2000 napsal 10.05.22 v 17:20

Vybral sis dobře

mrkvojed
mrkvojed napsal 05.05.22 v 08:24 9b.

moc pěkný motocykl, Honda je Honda prostě . Motopolster dělá pěkný sedla, taky jsem od něj měl jedno...tak užívej tu pohodu na fajn biku

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.05.22 v 21:48 10b.

Paráda, gratulejšn.

Myschan
Myschan napsal 29.04.22 v 08:17 10b.

Pěkná motorka. A ten zvedákostojan na třetí fotce je super

zhr3k
zhr3k napsal 28.04.22 v 11:57

@Pupi04 Děkuju. Letos jsem k němu přibral BMW K 1600 B na delší cesty.