Moto Morini X-Cape 650 (2022)

Vlastník MatejJiricka
Vloženo 18.4.2022
Aktualizováno 20.6.2022

Moto Morini X-cape 650, pohodová motorka pro klidné povahy

Yamaha Tenere 700: důvod neuveden

První dojmy - Pohodlná, dobře zpracovaná motorka.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, co chtějí zažívat dobrodružství, pohodlně a levně cestovat, ale zároveň nechtějí za motorku utratit majlant.

Zatím ji mám krátkou dobu na nějaké závěry, ale maximálně mi vyhovuje.
Ve své kategorii nemá přímou konkurenci. Suzuki V-strom 650 je parametry asi nejpodobnější, ale to je stará škola. Kdo má rád moderní technologie, design, kdo si rád hraje a přepíná jízdní režimy, ten se tady najde.
Honda CB500X je zase podstatně slabší a menší.

Update- najeto 3500 km. Motorka bez závady. Vše už pěkně zajetý a musím říct, že podvozek a brzdy jsou naprosto skvělý. Motor taky paráda, i se zavazadly to jede pěkně a nemusím se ani bát předjíždění.
Bohužel proběhl i pád v lese. V úseku při sjezdu z kopce se mi smeklo, na listí přední kolo a následoval pád. Motorka naštěstí vyvázla jen s poškrábánými plasty a výfukem. Nic se neulomilo, neprasklo, neohnulo... Takže kvalita plastů mě překvapila.

Missa_vng
Missa_vng napsal 29.10.22 v 10:47 10b.

Máš to podobně, jako to mám já, tedy na pohodu a pro radost. Prostě povedený stroj za snesitelnou cenu. Tak spoustu kilometrů kolama dolů

sinkas
sinkas napsal 19.09.22 v 20:58

stráťa- Moto Morini je značka motocyklů od roku 1937

elvis78
elvis78 napsal 21.05.22 v 13:23 10b.

Zajímavý stroj objeveny až u Tebe. Svítí to teda jako kjava Ať dělá radost

Jofré
Jofré napsal 20.05.22 v 22:12 10b.

Design se mi moc líbí, výkon versus hmotnost už méně. Snad to bude lepší kvalita než když jsem měl kdysi Excalibur 501, no to ale bylo MM ještě italské.

rraadduuzz
rraadduuzz napsal 20.05.22 v 20:05 10b.

Pecka