Aprilia SR GT 125 (2022)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

one_man
one_man napsal 16.04.22 v 09:57

Skvělá volba, taky ji mám pár dní doma . Zatím najeto cca 70 km, od prodejce domů a něco málo okolo baráku, ještě nemám RZ. Za mě jsou jízdní vlastnosti super, v pohodě zvládne i polňačku za vesnicí, ale nemám tolik zkušeností, je to teprve můj druhý skútr. Mně se helma pod sedlo vejde (scorpion exo vel. M/58 cm), ale je to natěsno. V zrcátkách za sebe vidím, ale mohly by být dál od sebe. Pokud jde o aplikaci Aprilia MIA, je nutno dokoupit příslušenství pro spárování s mobilním telefonem, za 4600 kč, nejsem si jistý jestli se to vyplatí, pokud máte někdo zkušenost s touto aplikací (Aprilia MIA, Piaggio MIA, Vespa MIA), napište co všechno s ní lze ovládat.

jbo
jbo napsal 16.04.22 v 09:44 6b.

stm01
stm01 napsal 16.04.22 v 08:02 10b.

Kočanda. Tak ať slouží

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 16.04.22 v 06:57 10b.

Osobně už novinky ze světa motocyklů nijak zvlášť nesleduji, tak jsem překvapený tímhle strojem od Aprilie. Aprilia SR je opravdu zajímavá volba mezi skútry s obsahem 125 ccm a určitě zaujme nejenom svým "naštvaným" designem

Tak ať slouží co nejspolehlivěji a každá jízda je naplněná radostí. Hodně pohodových kilometrů přeje jihočech Karel. A mimochodem, hezky udržovaná zahrádka

Radunice
Radunice napsal 15.04.22 v 20:18 10b.

Děkuji za popsané zkušenosti, právě se rozhoduji. Yamaha a Honda nedostupné, zvažuji tedy Aprilii nebo Piaggio.