Aprilia SR GT 125 (2022)

Vlastník one_man
Vloženo 16.4.2022
Aktualizováno 18.7.2022

Skvělej skútr, výborná ovladatelnost, dostatečný výkon, zvládne i horší silnice nebo nezpevněné cesty.

Motorka koupena od FIRMA:EuroCycles (Vítězov)

Honda PCX 125: Menší velikost, nižší výkon.
Yamaha NMAX 125: Menší velikost, nižší výkon.

První dojmy - Skvělé jízdní vlastnosti, perfektní velikost (není to maxiskútr, ale je vetší než jiné městské skútry do 125 ccm). + design, jízdní vlastnosti, široká řidítka, všechny ovladače po ruce, výborná LED světla, vypínatelný start-STOP, přehledný tachometr, výkon 11 kW - míň místa na helmu pod sedlem, plexi štít mohl být polohovatelný, připojení Aprilia MIA nutno dokoupit, nemá bezklíčové startování

Proč tento skútr? Rozhodl design, objednal jsem ho ještě dříve než jsem se mohl projet. Nechtěl jsem maxiskútr, ale PCX a NMAX se mi zdály malé.
Zatím mám málo najeto, ale první jízdní dojmy jsou velmi pozitivní, skvělá ovladatelnost, dobrá manipulace (nízká váha skútru), zvládá i horší povch silnice (vyzkoušeno na polní cestě). Dokouil jsem vetší plexi, stojí 3800,-, ale jízda s ním, je mnohem příjemnější.

poghoviatskyi
poghoviatskyi napsal 27.12.22 v 12:28

Ahoj...zaujalo ma ze si kupil vacsie plexi...prosim ta kde a ake?...kupil som sr gt 200 a tiez som s originalom nespokojny...dik

poghoviatskyi
poghoviatskyi napsal 27.12.22 v 12:27 10b.

GameEs
GameEs napsal 25.07.22 v 13:24 10b.

Tipuju, že s X-MAX si to nespletl, to už je maxi skútr jak Forza, a cenově je to taky skok o dalších 30 000 nahoru :)
Jinak je to fakt pěkněj stroj, dost nad ním uvažuju.

Pajonk85
Pajonk85 napsal 18.07.22 v 16:04 9b.

Hoj, nespletl sis Yamaha NMAX s X-MAX ?

callowsick
callowsick napsal 29.04.22 v 19:22 10b.

Naživo je ještě hezčí a zajímavě vysokej