Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník Zurul
Vloženo 9.3.2022
Aktualizováno 11.5.2023

Kdysi moje první motorka. Takže Návrat ke kořenům

První dojmy - Spokojenost. Trochu nostalgie. Jede krásně. Novější model vypadá ještě lépe než 99, co jsem míval. Se 7 letou pauzou na chopperu si zase trochu zvykám na jiné chování ale nadšení je maximální.

Motorku bych doporučil pro - Hornet by seděl asi každýmu :) Dobrej na naučení když se u toho používá hlava i na vyblbnutí. I holky ocení :)

Malej ďábel, Lehoučkej stroj snadno ovladatelnej se skvělým zátahem a celovou ovladatelností. Jízda je hladká všechno šlape jak má, skvěle vyladěnej motor od hondy co říct víc.

Na cestování sice úplně není ale když se něco přidá nebo vezme na zád či do tankvaku určitě se dá. 500km za den bez probému. Letos 2023 jsem nájezd za jeden den natáhl na 870km. A byla to pohoda. Skoro nulová únava a hlavně mě nic nebolelo. ?

Spotřeb podle jízdy dá se jezdit za 5L/100km ale i za 9L/100km. Jak který soudruh chce :D

JardaBar
JardaBar napsal 31.03.22 v 18:01 10b.

mrkvojed
mrkvojed napsal 10.03.22 v 13:55 9b.

taky to byla mojí první motorka, ročník 2005, pecka. Díky ní se ze mě stal asi motorkář fakt skvělá motorka, moc rád na ní vzpomínám. Hezká, spolehlivá a výkonostně umí potrápit kdekoho..jo, jo hned jsem si rád zavzpomínal. Dokonce i tuhle barvu jsem měl...užij si jí

milec
milec napsal 10.03.22 v 08:43 10b.

Plně sebou súhlasím

ilicc
ilicc napsal 09.03.22 v 18:52 10b.