Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Polgy100
Vloženo 29.12.2021
Aktualizováno 29.12.2021

Motorka je velká, a na její obsah i docela silná, takže jsem spokojený.

První dojmy - Líbí se mi, že je motorka velká, a budí dojem velké a silné motorky. Na to že je to malý obsah jede celkem slušně i ve dvou. Při koupi byla lehce poškrábaná, to ale kompenzoval celkem nízký nájezd kilometrů, a hezká cenovka. Jediný problém co jsem s ní kdy měl, že mi odešly svíčky, od té doby co jsem je vyměnil nemám sebemenší problém.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je pro lidi co si nehrají na závodníky a rádi se v klidu projíždí krajinou, místo toho, aby dávali do kupy jak sebe tak i stroj.

Doplňky na motorce - Na motorce je vše originální.

Stroj jsem si vybral, protože je spolehlivý, a nikde na něj neslýchám špatná slova. Najel jsem něco okolo 5000km za první léto, a nic nenormálního se mi nestalo. Na zimu teď budu měnit klasicky kotouče, destičky a řetězovou sadu. Motor šlape jak má, a drží si hezky otáčky, snad to zní i líp s originálním výfukem, než s děravou trubkou za pár šlupů. Brzdy brzdí tak jak mají, až na zadní Goldfren destičky, které pískají až to není hezké, ale jak jsem říkal, přes zimu půjdou z domu. Ovládá se jako každý jiný cesťák, takže se na tom sice moc nikdo nenaklopí, ale není to ani potřeba. Pohodlnost motorky v jednom je super, ve dvou už to není tak moc pohodlné, ale furt se mi na tom osobně sedí lépe ve dvou, než v jednom na supersportu. Prostoru je v motorce akorát tak na doklady, náhradní svíčky, lékárničku a pytlíček s originálním nářadím. Mobil jsem pod sedlo sice narval, ale už to bylo celkem o prsa. Pokud vám toto místo nestačí, tak není problém dokoupit kufr. Nádrž má mám pocit na nějakých 17 litru, takže se nemusí tak často tankovat. Se spotřebou je na tom motorka tak nějak v normě. Jak už jsem říkal, jediná závada byla to, že mi odešla jedna ze svíček, a kolikrát se mi stalo že jel chvíli jen jeden válec. Koupil jsem Denso svíčky a od té doby lítám jak drak. Motorka je cestovní enduro, takže se cejtí nejlépe na silnici, ale i trocha toho lehkého terénu ji neuškodí, to chce mít ale i správné pneumatiky. Varadero je ideální na cestování v takovéto kubatuře. Osobně si myslím, že je to jedna z nejlepších motorek ve své kategorii.

Tohle je tak nějak můj osobní názor na tuhle mašinu :)

JardaBar
JardaBar napsal 05.01.22 v 09:19 10b.

také jsem ji měl. Dobrá motorka.

Čadil
Čadil napsal 29.12.21 v 13:29 10b.

Dcerka ji měla také,naprostá spokojenost.

Dzendoy
Dzendoy napsal 29.12.21 v 02:53 10b.

Pěkné a stručné.