Kawasaki VN 900 Classic (2008)

Vlastník lubos3
Vloženo 27.12.2021
Aktualizováno 27.12.2021

Kawasaki VN 900 Clasic, r.v. 2008, Najeto pouze 17000km.

Motorka koupena od pila61 (Písek) - Výborná komunikace a vstřícnost. Motocykl v super stavu. Prodejce uvedl do inzerátu vše dle skutečnosti. Naprostá spokojenost s prodejcem.

Suzuki VL 800 Volusia: důvod neuveden
Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic: důvod neuveden

První dojmy - Kawa má velmi příjemný chod motoru a bezúdržbový převod řemenem. Spoustu doplňků jako: Kožené brašny, plexi, přední padací rám, zadní opěrku, Pneu s bílým pruhem, zásuvku na 12V a držák mobilu.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro člověka, který má celkem sílu a motorku udrží. Při manévrování na místě je celkem těžká. Má nějakých 282kg a to mi připadá v porovnání s moto které jsem už měl možnost sedlat už dost.

Doplňky na motorce - Kožené brašny, plexi, přední padací rám, zadní opěrku, Pneu s bílým pruhem, zásuvku na 12V a držák mobilu, gripy.

Pořizoval jsem tento stroj z důvodu, že se nám začal líbit tento styl a na BMW máme problém s tím, že moje drahá polovička lítá vzadu na sedačce jak nudle v bandě. Tak vyzkoušíme VNko a rozhodneme se, který stroj nám zůstane doma.

lubos3
lubos3 napsal 28.12.21 v 11:21

žížala: musím říct že jo , hledal jsem dlouho a myslím že se vážně povedla. No a najeté kilometry to jen podtrhují. Už aby bylo teplo..

žižala.
žižala. napsal 28.12.21 v 10:57 10b.

Parádní kousek.

Čadil
Čadil napsal 28.12.21 v 09:38 10b.