ČZ 175/487 (1983)

Vlastník GHM
Vloženo 23.10.2021
Aktualizováno 17.11.2021

CZ 175, 487 (1983), armadna verzia

První dojmy - Moja prvotina, ktoru som kupil ako “ulozenku” od armady v roku 1997. Po nakupe som zistil, ze motorka s najazdom 2000 km ma uz druhy vybrus,...takze som motor pre istotu zgeneralkoval. Motorka s ktorou som prezil mladost a najazdil cca 30 tis. km. Zazili sme spolu vsetko mozne, ale nikdy ma nenachala a vzdy prisla po vlastnych.

Doplňky na motorce - Drzak na PAV.

Motorka je pre zacinajucich motorkarov, ktori sa nej urcite nezabiju :) staci protivietor a rychlost padne z 80 km/h na 40 km/h.
Vykon cca 13 koni hovori za seba.

Cely cas pouzivany olej Prosint v pomere 1:40, v zabehu 1:33. Striktne dodrziavanie zabehoveho rezimu. Moto stavane na trvalu rychlost 80km/h, pokial potreba ide 100 km/h. Jazdil som s nou okolo komina i cesty 150 km + plne nalozeny. Jedina nutna, casom vychytana uprava ze mi sviecky s dlhsim zavitom nezahadzovalo. Motorka vyzadovala cisty vyfuk co ma naucila robit kazde 2t km. Vypaloval som vlozku.

O.N.E.
O.N.E. napsal 17.11.21 v 22:29 10b.

Jenisatko
Jenisatko napsal 07.11.21 v 20:21 10b.

Myslím si, že tak hrozný to s tím výkonem není. Jinak je celkem pěkná.

Targus
Targus napsal 30.10.21 v 01:05 10b.

Se divím, že ti to jede tak mizerně. Ta moje lítala jako drak. Ale je fakt, že jsem lehce poupravil píst a válec a hlavu válce a..., a..., a...