Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník OK2MTV
Vloženo 1.10.2021
Aktualizováno 1.10.2021

Vloženo: 09.10.2021, Uskutečněno: 03.10.2021, Stav tachometru: 58456 km, Zhlédnuto: 22x

03-10-2021
Hurá na Valachy

Kam příště vyjedu? Hledám v mapě, přemýšlím. Kamaráda co se odstěhoval na valaško jsem dlouho neviděl. Takže mapa, trasa a v neděli jedu. Přidal se ke mě kamarád s Yamaha Tracer 900 ať nejsem sám. Přišlo mi to vhod a byl jsem jistější, že jedeme dva.
Ve třičtvrtě na dvě jsem již čekal připraven s nakoplou mašinou. 3 minuty. Vyjíždíme. Trasa je naplánována - 96 km - Valašská Senice. Do Kunína cestu znám a jedu první, pak se nechám vést. Nový Jičín, za těch pětadvacet let co jsem tam byl naposled, nepoznávám. Valmez a Vsetín jsou pro mne velká neznámá. Za Vsetínem už cítím horské klima. Krásné cesty krajinou. Ani si neuvědomuji, že projíždíme Zlínským krajem. Náhle odbočka mezi lesy a na pastviny. Fotíme se na louce - to jsou panorámata. Kopec nad vískou Pulčín. Jsem rád, že jsem jeli tudy. Krása. Podzimní slunce barví krajinu v pozadí za našimi "oři". Dost bylo kochání, musíme být do tmy doma. Při průjezdu Francovou Lhotou slyšíme ryk z fotbalového utkání. Hlavou mi problesklo, jestli není kamarád, kterého jedu navštívit, zrovna na fotbale. Ve Valašské Senici už jedeme hodně do kopce po úzkých cestách. Navigace ukazuje 800 m někde mezi stromy a traviny. Dojeli jsme. Je to předposlední barák na konci cesty. Kamarád je přece jen na fotbale, protože jsem nezavolal, že určitě přijedu. Nepochopili jsem se - chtěl jsem volat pokud bych nakonec vůbec nepřijel No nevadí, pomalu se s koňmi vracíme do předchozí dědiny a tam už nastává krátké setkání...
V pět vyrážíme zpět a využíváme hlavních tahů a rychlostních komunikací. Od Valmezu ale přece jen objíždíme Nový Jičín po dědinách, ať si to ještě užijem. Lešná, Starojická Lhota, Jeseník nad Odrou, Mankovice, Suchdol nad Odrou, Hladké Životice, Pustějov, Studénka a známou cestou domů.
Myslím si, že to byla letošní poslední vyjížďka. I když nikdy neříkej nikdy.

• Tentokrát sám v pozdním odpoledni

28-09-2021 Tentokrát sám v pozdním odpoledni Je ráno, doma ještě všichni spí, je svátek. Mám po 24 hod. směně. Sedím v kuchyni a usínám. Jdu se tedy vyspat a vstávám až ve dvě odpoledne. Dám si oběd a koukám - slunce

Uskutečněno: 28.09.2021
  • Dnes druhá vyjížďka. Tentokrát s kamarády a delší.

25-09-2021 Dnes druhá vyjížďka. Tentokrát s kamarády a delší. Dneska je KUA krááásně. Dneska by to šlo. Ve tři čtvrtě na tři se k baráku sjely tři motorky. "Ha, kamarádi už jsou tady." Z kuchyně se ozývá: "Hele, při

Uskutečněno: 25.09.2021
  • První vyjížďka - Tři sta z místa a oheň za prdelí

19-09-2021 Tři sta z místa a oheň za prdelí První kilometry mám dnes za sebou. Premiéra a seznamovací jízda se "Sršněm". (HONDA CB 600 F Hornet) Je to takový hodný pincek pokud se moc netočí. Když ji vytočíte, umí b

Uskutečněno: 19.09.2021