Honda XRV 750 Africa Twin (2002)

Vlastník Venzy
Vloženo 13.9.2021
Aktualizováno 15.9.2021

Kráska, která má svou historii.

Motorka koupena od FIRMA:Moto-Libiš (Libiš)

BMW R 1150 GS: důvod neuveden
BMW R 1200 GS: důvod neuveden
KTM 990 Adventure / S: důvod neuveden

První dojmy - Na první dojem Afrika vypadá robustně a těžce, ale stačí ujet pár kilometrů a zvykneš si. Vysoký posed dává jezdci nadhled nad okolní situací na silnici - pocit jistoty a bezpečí.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti
Progresivní pružiny
Padací rám
Kufry

Dlouho jsem se nemohl rozhodnout co pořídím, ale v jednom jsem měl jasno, chci enduro, na kterém se dá něco ujet a zažít. Nechtěl jsem nic nového, elektronika mě děsí. Když jsem uviděl tuhle Africu na prodej, bylo jasno!
Na motorce mám najetých cca 4 000 Km (kupoval jsem po začátku sezóny) a zatím mě vždy překvapí něčím novým.
Jedná se o starší motocykl, takže jí řídíš ty a ne elektronika! Žádné ABS, duální brždění, nastavení podvozku a další vyfikundace! :D Dále jestli jsi závodník, není to motorka pro tebe. Po dálnici max 120 Km/h, pak zbytečně trpí (furt tam hledám "šestku" :D).
Co se motorky týče, je to BOBA! Dojede kamkoliv a počemkoliv, stačí se nebát a mít to trošku v ruce. Prostě stará AFRICA! Je to velká kráva, chce to trošku síly na manipulaci, občas mi přijde těžší jak Electra Glide :D
Průměrně jezdíš za 5L/100Km při velikosti nádrže 23L tě časté tankování taky netrápí :)

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 16.09.21 v 22:50 10b.

Kráva to je..ale moc pěkná

tomcruise77
tomcruise77 napsal 14.09.21 v 05:00 10b.

hezký originál

PSanec
PSanec napsal 13.09.21 v 19:45 10b.

Tak nějak má vypadat chlapské enduro.

Guga
Guga napsal 13.09.21 v 18:33 10b.

Nádhera