Kawasaki Z 750 (2008)

Vlastník Robiko
Vloženo 10.8.2021
Aktualizováno 20.5.2022

Vždy se mi líbili více nahaci a ze Zedem jsme si proste tak nějak sedli

Yamaha MT-07: Na doporučení instruktora motoskoly nebrat,prý budu po 2-3 měsících prodávat a shánět něco silnejsiho
Yamaha YZF-R6: Asi (zatim) nejsem typ na sporty,jistější se cítím na Kawe
Suzuki SV 1000S: Prostě mi nesedla

První dojmy - Pro mě určitě ano.Myslim,ze Z 750 je vhodná jak pro začínající motorkáře,tak i pro ty trosku pokročilejší.Z vlastní zkušenosti nemohu příliš posoudit výkonnější stroj asi krom R6 a SV1000s ale ze Zedem jsem zatím nad míru spokojen.

Tak motorku vlastním pouze asi necelý měsíc, řidičák mám asi 3 týdny, a z toho jsem tak týden dával Zeda trosku dokupy,takze mám najeto jen pár set km a myslí., ze je ještě velmi brzy na nějaké recenze či závěry.Zatim jsem velice spokojen i co se jízdních vlastností týče ale je to jen můj neobjektivní názor,jelikož žádné jiné zkušenosti nemám.
Tak jen pro doplnění...Se Zedem jsem spokojen tak nějak celkově,nalitano pár tisíc...vím,neni to žádná sláva ale názor na moto už napsat můžu.Jezdi se na ni dobre,podvozkove se mi zda dost v pohode,cítím se na ni jistý,už neovládá ona mě ale já ji ale ten respekt tam zůstává stále.Co se výkonu týče,tak mě osobne to zatím stačí,nejsem nějaký trhac asfaltu ani okruhovy jezdec ale občas rád potahnu,výkonnostní a vlastně i má rezerva tam stále zůstává,takze cajk. Je to spíš moto do pohody,jak říkáte vy motorkari na kochacku,umí být celkem rychlá (300 neda ? ale to me netrapi)ale nad 120-130 km/h už tak pohodlná není a to hlavne kvůli absenci plastu a plexi ale to je dan za nahace a s tím se musí počítat.Neni to žádný pozirac km ale těch 400-500 km denně se dá v pohode ujet.Trosku bych vytkl asi jen brzdy,které nepatří mezi ty nejlepší(nejpspolehlivejsi),možná by to alespoň malinko změnili pancirky.

Paulano
Paulano napsal 10.08.21 v 07:37 10b.