Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Pickmam81
Vloženo 2.8.2021
Aktualizováno 2.8.2021

Je to spolehlivá holka na cestování která umí občas odpouštět i menší chyby.

První dojmy - Motorka naprosto dokonale splnila mé požadavky začátečníka. Jízdní vlastnosti naprosto perfektní a celkově lehce ovladatelná. Zatím nemůžu nic vytknout.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil všem co chtějí pohodové cestování se spolehlivým strojem. mě jako začátečníkovi už odpustila plno chyb.

Doplňky na motorce - - padací rám GIVI + slidery
- centrální stojan
- vyhřívané hefty oxford
- zvýšené turistické plexi GIVI
- ukazatel zařazené rychlosti gipro
- alu páčky M-Style
- závažíčka a chrániče rukou M-Style
- zásuvka 12 V
- neoprenové chrániče předních teleskopu acerbis
- plotna se zadním kufrem GIVI E 46
- přešité sedlo sedlo od firmy Rutan (gel + AP1)
- gumová kačenka

Při výběru stroje jsem vybíral mezi Honda Transalp XL 700, Kawasaki Versys a Suzuki V-Strom. Po delším zjišťování a zkoušení jsem vybral Hondu Transalp XL 700 která mi dokonale padla po všech stránkách.
Moto jsem koupil v roce 2020 a v této sezoně jsem najel cca 2100 km s naprostou spokojeností. Čím více mi přibývali kilometry, tím více jsem poznával, že přesně tohle jsem hledal. Zatím mohu říci, že motorka je velice svižná a dobře ovladatelná jak na silnici, tak i v lehkém terénu. Velice dobře se na ní cestuje i na větší vzdálenosti (po úpravě sedla ještě lépe). Jezdím pouze sám, takže pocity spolujezdce při jízdě nemohu hodnotit, ale tak si myslím, že pohodlí tam bude. Jsem začátečník a můj Alpík mi už odpustil a ještě odpouští drobné chyby, které by u jiné stroje tak lehce neprošly.

Maartyy
Maartyy napsal 05.08.21 v 11:59 10b.

Ať to jezdí

Pickmam81
Pickmam81 napsal 02.08.21 v 00:39

Moc děkuji

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.08.21 v 00:30 10b.