Suzuki RV 125 Van Van (2003)

Vlastník Joviik
Vloženo 29.7.2021
Aktualizováno 29.7.2021

Malý,šikovný motocykl neobvyklého vzhledu. Univerzální použití na krátké výlety do přírody nebo do města.

Yamaha TW 125: Van Van je hezčí :-)

První dojmy - Má první 125tka. Baví mě. Užívám si pohodovou jízdu po silnici i mimo ní. Výkon je slabý ale nevadí. Na určený účel bohatě stačí. Mám čas se dívat kolem sebe. Upoutal mě retro vzhled motocyklu. Ve skutečnosti vypadá na silnější moto. Takový líbivý funbike se zadním balonem.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že úplně pro každého od puberťáka a po dědu.

Doplňky na motorce - Zatím nic a asi to i tak zůstane.

Van Vana jsem si našel jako druhé moto. Potřebuji si občas odpočinout od lokomotivy a užít si lehké ovládaní a malou váhu která je při skotačení ideál. Používám ho na dojíždění do práce, na výlety po okolí cestou necestou. Baví mě jak se dokáže všude vyškrábat.

Najeto mám zatím něco přes 100 km ale už teď vím že je to super kámoš. Jízdní vlastnosti moc komentovat nechci. Jede, skvěle jde do zatáček a hlavně mi dělá radost.

Koupil jsem ho v horším kosmetickém stavu. Rez a opotřebované spotřební díly. O to víc mi dělá radost, že ho postupně dám do pořádku. Jednoduchý stroj, který snad i já dokážu udržet v pěkném provozním stavu.

Jestli se dá na tomto stroji cestovat? Nepochybuji !!! Je to jen o jezdci, jak je náročný. Kolem světa už lidi jeli na větších střepech.

nexus
nexus napsal 20.08.21 v 14:11 10b.

Krásný funbike

BigAl74
BigAl74 napsal 30.07.21 v 13:01 10b.

Paráda

callowsick
callowsick napsal 30.07.21 v 08:31 10b.

stylovka