Suzuki GSX-S1000S KATANA (2019)

Vlastník gsivo
Vloženo 21.7.2021
Aktualizováno 12.5.2023

Stejně podivná , jako stará Katana a na kterou jsem si dva roky zvykal a porovnával (vzhledově) se starou Katanou. Nicméně už můžu říct , že jsem na ni zvykl a že se mě i líbí , hlavně předek , zadní část po drobných úpravách začíná být taky koukatelná.

První dojmy - První dojmy : jede to , brzdí to , zatáčí to , porovnávám to samozřejmě se svým současným strojovým parkem , takže naprosto nesrovnatelný , těch 40let vývoje ( u Katany) je tam přece jenom trochu poznat.

Doplňky na motorce - Pár doplňků se na ní objevilo , vyšší plexi , prodloužení př.blatníku , zrušení původního zadního blatníku (kterej navíc stejně nefungoval , bláto jsem měl až na helmě)a instalace jiného (na druhý pokus jsem spokojen), rozšíření bočního stojánku (SW Motech), a zavazadla na nádrž a sedadlo (SW motech).Dokoupen držák za sedlo spolujezdce(Daytona) , na který jsem "implantoval" trubkový nosič vlastní výroby a kufr Urban (SW Motech) a dále nosiče bočních kufrů (vlastní výroba + polotovat nosičů SW Motech) na který přijdou taktéž kufry Urban (16,5L).Přidán padací rám (SW Motech), nová , nižší řídítka Active , polepy na kola , tankpad .Další úprava se týká předních blinkrů , které jsou vloženy do předních pozičních světel a tím pádem jsem zrušil původní přední blinkry. Dále mám jiné plexi , které pochází ze staré GSX 1100 S Katana .

O tom , že bude nová Katana jsem již nějaké zprávy měl , a hodně jsem se těšil , bohužel to co přišlo mě totálně zkazilo náladu a dlouho jsem to rozdýchával , nicméně po dvou letech jsem si řekl , že tato Katana sice není podle mých představ ale barevnou kombinací (stříbrná s červeným nápisem )a hranatým světlem to trochu Katanu připomíná navíc jsem na KATANY "ujetej" (časopisy (v japonštině) , oblečení , modely a různé doplňky). Jízdní vlastnosti výborný , jako spolujezdec bych na tom sedět nechtěl a na cestování to moc taky není , být třikrát za den u benzinky mě trošku deptá , ale zase platím málo , protože se tam toho moc nevejde. Dá se dokoupit nová palivová nádrž na 17,5 litru , ale 60 000 kč za to nějak nechci dát , jsem trošku "Skrblík". No nějaký úpravy budou , ale bude to chtít čas až si rozmyslím jakou cestou se vydám .

Kaabo
Kaabo napsal 30.10.23 v 09:11

Ahoj kolego. Vzhledově pecka (kromě té hnusné zástěrky, šla hned dolů). Cestovat se s Katanou taky dá. Jednou jsem za den tankoval 7x (1330km) Hodně krásných zážitků přeji...

Samíc
Samíc napsal 11.05.23 v 20:29 10b.

kubanec1972
kubanec1972 napsal 06.05.23 v 08:24 10b.

Kufry jsou super.

purusha
purusha napsal 30.03.23 v 12:32 10b.

zdar. můžeš prosím tě vyzradit, kde se dá ta 17l nádrž sehnat? nejsem schopen na netu nic takovýho najít.
dikes!

gsivo