renocar_srpen

Suzuki GSX-S1000S KATANA (2019)

Vlastník gsivo
Vloženo 21.7.2021
Aktualizováno 21.7.2021

Podivná motorka , stejně podivná jako stará Katana a na kterou jsem si dva roky zvykal a porovnával (vzhledově) se starou Katanou.

První dojmy - První dojmy : jede to , brzdí to , zatáčí to , porovnávám to samozřejmě se svým současným strojovým parkem , takže naprosto nesrovnatelný , těch 40let vývoje ( u Katany) je tam přece jenom trochu poznat.

O tom , že bude nová Katana jsem již nějaké zprávy měl , a hodně jsem se těšil , bohužel to co přišlo mě totálně zkazilo náladu a dlouho jsem to rozdýchával , nicméně po dvou letech jsem si řekl , že tato Katana sice není podle mých představ ale barevnou kombinací (stříbrná s červeným nápisem )a hranatým světlem to trochu Katanu připomíná navíc jsem na KATANY "ujetej" (časopisy (v japonštině) , oblečení , modely a různé doplňky). Jízdní vlastnosti výborný , jako spolujezdec bych na tom sedět nechtěl a na cestování to moc taky není , být třikrát za den u benzinky mě trošku deptá , ale zase platím málo , protože se tam toho moc nevejde. Dá se dokoupit nová palivová nádrž na 17,5 litru , ale 60 000 kč za to nějak nechci dát , jsem trošku "Skrblík". No nějaký úpravy budou , ale bude to chtít čas až si rozmyslím jakou cestou se vydám .

Kaabo
Kaabo napsal 01.08.21 v 01:16 10b.

Super ...na úpravy se těším, třeba něco okopíruju

vopák
vopák napsal 23.07.21 v 16:58 10b.

Parádní je..a s ničím si jí nespleteš

hofi01
hofi01 napsal 22.07.21 v 13:09 10b.

Super Ivoši ať slouží

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 21.07.21 v 13:36 10b.

Ty si fakt nedáš pokoj ...