Honda XL 650V Transalp (2002)

Vlastník piney
Vloženo 7.7.2021
Aktualizováno 13.5.2022

Vloženo: 02.07.2022, Uskutečněno: 02.07.2022, Zhlédnuto: 45x

Poslední dobou moje vyjížďky začínají dálnicí a končí polní cestou. Dálnice mě přesune kousek dál, než kolem komína. A polní cesty na konci jsou malá třešnička na dortu.

Dnes jsem jela do Plumlova. Podívat se na zámek zespoda. Dole v kempu jsem potkala sraz Trabantů. Parkování mi trvalo děsně dlouho. Než jsem se mezi davy propletla, tak mi dvě místa vyfoukl pohotovější řidič. No celá já. Nakonec jsem to píchla na první vhodné místo, ale naopak, než by se mi hodilo. Do kopce se mi bude couvat těžce. Ale motorka stojí pevně, tak je to cajk.
Dneska mi definitivně došlo, že ať jedu na jakékoli motorce, vždycky řeším parkování a otáčení v kopci. Někdy jsem měla pocit, že mi je ten Transalp jaksik vysoký a občas mě to omezuje. Jenže na CBčku jsem dosáhla na zem dobře a taky jsem řešila, jestli se mi motorka nepřeklopí z kopce. Já to snad neřeším jen na kole a na Babettě.

Trabanti se mi líbily. Bylo to fajn zpestření. A výhled na zámek byl úžasný. Lidi všude příjemní. Dokonce mi motorku pomohl chlapík potáhnout kousek do kopce, abych vyparkovala.

Čadil (31) napsal 04.07.2022 v 18:55

Na Plumlově je hezky mám to kousek

• Sraz ze střední

Počasí bylo ideální. Sraz střední školy se konal asi 80km od domu. Na valašsku. Zapomněla jsem, jak krásné kopce tam jsou. Hulín - Holešov - Fryšták - Slušovice - Všemina - Liptál - Vsetín - Hovězí - Velké Karlovice

Vloženo: 17.05.2022
    Uskutečněno: 14.05.2022
  • Cíl - Dobrochov

Tak moje oblíbená kaplička není kaplička. Jsou to boží muka. Tam jsem se letos zastavila s Husqvarnou od manžela. Dnes jsem vyjela s TAčkem. Vydala jsem se na vyhlídkové místo do Dobrochova u Prostějova. Na vedlejším

Vloženo: 03.05.2022
    Uskutečněno: 30.04.2022
  • Cesty po mém okolí

Několikrát jsem si teď vyjela po okolí. Obec Prusinovice má dva kostely. Není obvyklé, aby jedna, vcelku malá, obec měla dvě tyto stavby. A když se řekne Prusinovice, PrusEnovice i Rohálov, pořád se jedná o stejnou o

Vloženo: 25.09.2021
    Uskutečněno: 25.09.2021