Honda XL 650V Transalp (2002)

Vlastník piney
Vloženo 7.7.2021
Aktualizováno 13.5.2022

Vloženo: 03.05.2022, Uskutečněno: 30.04.2022, Zhlédnuto: 14x

Tak moje oblíbená kaplička není kaplička. Jsou to boží muka. Tam jsem se letos zastavila s Husqvarnou od manžela.

Dnes jsem vyjela s TAčkem. Vydala jsem se na vyhlídkové místo do Dobrochova u Prostějova. Na vedlejším kopci stojí prý i rozhledna, říkali místní. Tam jsem už nešla ani nejela.
V Hradčanech jsem zastavila u lomu.
Pak jsem se vydala na Švábenice a přes Zdounky domů.

U Prostějova se výhled rozprostírá po rovině. Okolí od Švabenic po Kroměříž je plné horizontů a zvlněné krajiny.

Moc jsem si to užila.

• Plumlov

Poslední dobou moje vyjížďky začínají dálnicí a končí polní cestou. Dálnice mě přesune kousek dál, než kolem komína. A polní cesty na konci jsou malá třešnička na dortu. Dnes jsem jela do Plumlova. Podívat se na záme

Vloženo: 02.07.2022
    Uskutečněno: 02.07.2022
  • Sraz ze střední

Počasí bylo ideální. Sraz střední školy se konal asi 80km od domu. Na valašsku. Zapomněla jsem, jak krásné kopce tam jsou. Hulín - Holešov - Fryšták - Slušovice - Všemina - Liptál - Vsetín - Hovězí - Velké Karlovice

Vloženo: 17.05.2022
    Uskutečněno: 14.05.2022
  • Cesty po mém okolí

Několikrát jsem si teď vyjela po okolí. Obec Prusinovice má dva kostely. Není obvyklé, aby jedna, vcelku malá, obec měla dvě tyto stavby. A když se řekne Prusinovice, PrusEnovice i Rohálov, pořád se jedná o stejnou o

Vloženo: 25.09.2021
    Uskutečněno: 25.09.2021