Ducati Multistrada V4 / S (2021)

Vlastník hans1978
Vloženo 2.7.2021
Aktualizováno 2.11.2023

Pohodlná, rychlá, obratná, rychlé cestování dostává nový rozměr.

Motorka koupena od rudach (Lhotka) - Další multice od Rudy, opět velká spokojenost, slovo chlapa ještě dnes něco znamená.

První dojmy - Zvykl jsem si během první cesty, ty zatáčky - to jde úplně samo, stabilita a jistota, no a ten motor, otáčky letí nahoru strašně rychle, DQS mi přijde lepší než u 1260, stejně jako cestovní komfort je jinde. Motor V4 topí, taky žere, ale je boží?.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele se sportovní duší.

Doplňky na motorce - Travel packet, kufry, tankbag, vyhř. hefty a sedačky, koncovka Akrap, malý sportovní štítek.

Pořád jsem nevěděl, jestli se mi vůbec bude naživo líbit, z fotek nic moc, navíc tvary předchozí 1260 jsou proste úžasný, no a co si budeme povídat, ten boží letmáč tam není že...
Ale, ta motorka je fakt naživo krásná, ten kukuč s LED světly, ty blikny v bočních plastech, budík ( vlastně tablet).
Zatím mame par km, týden v Alpách, pro mě velké plus je cestovní pohodlí, ochrana, hlavně batůžek si libuje posez, stelovatelnou sedačku spolujezdce, která je i vyhřívaná.
Líbí se mi pružné uložení všech kufrů a nový systém upínání těch bočních, zase je to posunuto o kus dal.
Ovládání posunu výšky štítku se zda trochu vachrlaté, nicméně funguje na jedničku. Kaslik na nádrži na telefon, to slicovani a potřeba celkem velkého stisku pro jeho otevření je asi jediná věc, co bych této motorce vytkl, ještě tedy to , jak ten motor umí (zvláště tedy když stojíte/popojizdite v koloně v 35stupnich) topit, taky žere, což ale není něco, co by mi nějak zásadně vadilo, spis je to úsměvný, když jezdíte s kamarádem, který sedla BMW GSA a vypadá to, ze oproti němu jste na benzince proste pořad.

hans1978
hans1978 napsal 15.07.21 v 21:22

Čau kluci, díky moc
Jj vím, to bylo asi jedinkrát když jsi byl za mnou
Alpy proběhly, brzo se chystáme zase... koukám ze jsi to taky jel protáhnout, Alpy a Slovinsko, paráda

Milanek13
Milanek13 napsal 14.07.21 v 07:48 10b.

Ahoj Honzo , koukám , že Alpy už si taky letos dal .
Musí to být super cestování ve stylu GT .
Jak máš tu fotku z pitlane v Mostě, tak ta malá tečka vzadu jsem já

Pero2709
Pero2709 napsal 10.07.21 v 15:54 10b.

krásna Honzo , užívej si krásnou Italku

jv1103
jv1103 napsal 05.07.21 v 20:40 9b.

Krasavice

Normik
Normik napsal 03.07.21 v 13:21 10b.

Krasavice