Ducati Multistrada 1200 (2010)

Vlastník Robinn
Vloženo 23.6.2021
Aktualizováno 13.7.2022

Maskované Panigale v rámu cestovního endura ,kde motor umí příjemně vrnět v provozu města i v terénu. (sport,tour,urban,enduro) 4v1

Yamaha Tracer 7 / 700: Stroj s krásným vzhledem a vším na co si vzpomenu . Za jetý motocykl hodnotě 150 000,-kč taky tam mohlo být více koníku (42KW na 55KW))
Honda NC 750X: Vím ,že se jedná o kvalitní stroj. S výkonem 40,5 KW by mě asi velmi brzo omrzela.(Předchozí motocykl Honda CBF 500 s 42KW))

První dojmy - Přesedal jsem z Hondy CBF 500. Takže má první jízda ,která byla zkušební u kupce, vypadala asi takto: První kilometr kde jsem zkoušel brát trošku za plyn jsem zjistil ,že to jede jako z praku. Manévrovatelnost je luxusní poslouchá to a drží krásně jen si musím zvyknou že sedím výš takže více poklopit do zatáček.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušené řidiče motocyklu a pro ty co chtěli jezdit velké štreky i pro ty kteří jsou vyšší i těžší .. :D

Doplňky na motorce - Mám 2 origo kufry od Ducati na tento model , které motorce velmi sluší jak barvou tak i Designem.

Tuto recenzi píšu cca po 1200km a 1,5 měsíci zkušenostech.
Tento stroj sem si pořídil tak trošku na popud mého kamaráda a kolegy, který cca 14 přede mnou pořídil Ducati Monster 1200 (2017).

Troška parametru :
Motor Testastretta 11° - 2 válce do tvaru L (90°) .Na mé poměry mi tento motor poskytuje katedrálu plnou výkonu (Jeremy Clarkson) 110 KW a 119 Nm přes 6Q
převodovku . Motocykl mi umožnuje nastavení výkonu motoru kde ve Sportu mi to dá
úplně vše a v modu Urban(město) se z toho stane krotký beránek . Se spotřebou se pohybuji okolo 5,5 L/100km což na 1200 ccm si myslím ,že je velmi krásné (nádrž na 20L). Co se týče pohodlí - nemohu si stěžovat konečně na záda a zadek netrpím a to jen proto že sedím výš a sedačka spolujezdce mi zajišťuje opěradlo pro bederní část zad. (Mám 194 cm). Ovladatelnost je taková dokud nezastavím zcela nemusím dávat nohy na zem a jak sem psal jedná se o velmi poslušný stroj. Ať je stav vozovky jakýkoliv podvozek si stím vždy poradí.

Hodlám zůstat vždy na asfaltu pokud to půjde a hlavně kolečkama dolů. Na cestovaní se velice těším a na každý kilometr spolu strávený. Je to velice zábavný stroj ,který mě opravdu baví .

33.petr
33.petr napsal 30.06.21 v 17:12 10b.

jps13
jps13 napsal 26.06.21 v 19:12 10b.

Jojo krásná mašina super.Tak hlavně jen ty štastný kilometry.

Milan1963
Milan1963 napsal 24.06.21 v 15:06 10b.

Pěkná !

Robinn
Robinn napsal 24.06.21 v 11:43

Děkuji za hodnocení hoši

Paulano
Paulano napsal 24.06.21 v 07:31 10b.

Moc hezký stroj