Suzuki DR-Z400 SM (2008)

Vlastník MrWho
Vloženo 16.6.2021
Aktualizováno 28.6.2021

Jedním slovem DRZoun. Lehoučká drzá koza na kraviny kolem komína a ježdění do práce.

První dojmy - První dojmy? Co to kua je? To je kolo nebo co. Ovládání ať už za jízdy nebo na místě je lambáda. Vostrá přední brzda a první tři kvalty neskutečné zábavy.

Motorku bych doporučil pro - Kdokoliv kdo neprahne po neomezeném výkonu ale po zábavě v "nižších" rychlostech. Pro mlaďochy na prasení, pro "starochy" na ježdění do práce a prasení po práci :D

Doplňky na motorce - Creptus koncovka, bez tlumivky dělá strašnej bordel, s tlumivkou je to i na dělší cesty.
MX Graphics polepy:

Po veferu jsem chtěl něco lehčího, obratnějšího a na blbnmutí. Chtěl jsem si vyzkoušet motarda a oko padlo na tohodle univerzála.
Hned při první jízdě od prodejce rohlík přes celou držku a v hlavě jen fun, fun, fun, fuuun. Na tomto konkrétním modelu je pěkně kousavá přední brzda a otevřená koncovka (rachot a prdel ale na dlouhý cesty to není milý pane).
Co se výkonu týče dostatečnej pro účely blbnutí okolo komína, případně delší cestu (na rovinkách nuda a fouká - obviously) by zvládla taky - aspoň americká fóra tvrdí že se na ní dá i cestovat.
Spotřeba snad netřeba komentovat žere kolik jí dáš, asi si moc tahám za.. plyn, páč u všech motorek mám spotřebu kus nad průměr (rozuměj otevřít - héén - zavřít, otevřít -héén - zavřít, nejsem kolenista ani střelec na to mi narostly malý kulky).
Spolujezdec nemá na téhle motorce co dělat, sundal jsem zadní stupačky a zdarec.
Uložný pro.. co? né to fakt ne, tašku na nářadi přilepenou na zadním blatníku jsem taky sundal (jedinej úložnej prostor, pokud nechceš narvat plechovku škopka k filtru do airboxu).
Poruchy? budou, jakmile pohledám ztracený koule, zkusím to kopnout na prdel, budu shánět plasty a ty jsou na tenhle stroj za "pár" drobnejch.